Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Internet Aktualności - Miasto

Aktualności - Miasto
27 lutego 2020
Komunikat dot. Intel Extreme Masters
W trosce o bezpieczeństwo wdrożyliśmy dodatkowe procedury

​Na chwilę obecną potwierdzamy, że Intel Extreme Masters w Katowicach odbędzie się według planu. W trosce o bezpieczeństwo uczestników wydarzenia, jak również mieszkańców miasta jesteśmy w stałym kontakcie z organizatorem oraz służbami w zakresie wprowadzenia niezbędnych środków ostrożności oraz wdrożyliśmy dodatkowe procedury.

Na bieżąco monitorujemy sytuację oraz wytyczne Światowej Organizacji Zdrowia. W trakcie samej imprezy zostaną zastosowane dodatkowe środki bezpieczeństwa: każdy przed wejściu zostanie poddany kontroli – mierzenie temperatury, służby sanitarne organizatora zostaną wyposażone w zestawy dezynfekujące, a serwis sprzątający będzie zobowiązany do starannego i bieżącego odkażania wszystkich kluczowych powierzchni. Podwojono także planowaną liczbę patroli medycznych.


Szczegóły w poniższym komunikacie Organizatora, ESL Polska:

Jak zawsze monitorujemy stan bezpieczeństwa i zdrowia kibiców, zawodników i personelu aktualizujemy nasze działania w celu zapewnienia jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa odwiedzających. Podczas IEM Katowice wprowadzamy obowiązkowe badania zdrowia, w tym kontrolę temperatury dla każdego wchodzącego gościa na teren wydarzenia. Dopiero po uzyskaniu pozytywnej weryfikacji kondycji zdrowotnej uczestnik będzie mógł wejść na teren wydarzenia. 

Co to oznacza dla fanów wybierających się na wydarzenie?

Jedyną widoczną zmianą jest jest zwykłe mierzenie temperatury i potencjalny wywiad w punkcie medycznym przed wejściem na teren wydarzenia. Osoby, wobec stanu zdrowia których zespół medyczny będzie miał wątpliwości będą musiały się poddać dalszym czynnościom według decyzji służb medycznych. 

ESL zapewnia dodatkowy personel medyczny, patrole pierwszej pomocy oraz zwiększoną liczbę stanowisk sanitarnych dla wszystkich odwiedzających wydarzenie, jak również zapewnia niezbędną wiedzę w zakresie środków higieny. 

Zdrowie graczy, fanów i pracowników zawsze jest dla nas priorytetem.sprawdź także

Eduakcja
Katowice na You tube
KISS
TV KAtowice
Przemiana Katowice
Przemiana Katowice

Projekt Budowa Portalu Korporacyjnego Urzędu Miasta Katowice współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Logo - Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności
Logo - Śląsk - Pozytywna Energia
Logo - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne problemy

Copyright © UM Katowice