Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Internet Gazeta miejska

Gazeta miejska


winieta_NK_2013.jpg


NK kryształem PR-u
22 maja 2013 r., w ramach odbywającej się po raz 10. (drugi w Katowicach) ogólnopolskiej konferencji „PR w samorządzie”, zostały wręczone Kryształy PR-u, wyróżniające „najbardziej wartościowe inicjatywy jednostek samorządu terytorialnego i organów administracji państwowej, jako inspiratorów nowatorskich i kreatywnych działań i rozwiązań”.
„Nasze Katowice” zostały nagrodzone, ex aequo z periodykiem województwa lubuskiego, w kategorii „najlepszy biuletyn/gazeta miejska”. Gazeta została poddana analizie m.in. pod względem rozwiązań graficznych, poruszanej tematyki, ciągłości na przestrzeni lat oraz użyteczności dla mieszkańców.

1(3).jpg

W innych kategoriach oceniano również wizerunek w mediach społecznościowych, kampanie reklamowe, filmy promocyjne oraz promocję projektów unijnych. Kapituła konkursowa składała się z przedstawicieli organizatora, czyli Grupy PRC sp. z o.o., oraz zaproszonych ekspertów. 


Kontakt z redakcją:
Urząd Miasta Katowice, Rynek 13
tel.: (+48 32) 259 3140
mail: redakcja@katowice.eu

​​

sprawdź także

Eduakcja
W Katowicach
KISS
Nieodpłatna pomoc prawna
Katowicka Karta Mieszkańca
Przemiana Katowice

Projekt Budowa Portalu Korporacyjnego Urzędu Miasta Katowice współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Logo - Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności
Logo - Śląsk - Pozytywna Energia
Logo - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne problemy

Copyright © UM Katowice