Wybory do Rady Jednostki Pomocniczej miasta Katowice nr 4 Osiedle Paderewskiego - Muchowiec

 

 

W Jednostce Pomocniczej nr 4 Osiedle Paderewskiego – Muchowiec 24 listopada 2019 r. wybierana będzie 15- osobowa Rada. Poniżej umieszczono listę kandydatów na radnych w wyborach - pełna treść obwieszczenia Okręgowej Komisji Wyborczej dostępna jest TUTAJ

 

​NAZWISKO
IMIĘ ​WIEK​​ZAWÓD
​POPARCIE
​BLOCHER
​ZYGMUNT
​67
​nauczyciel
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​FRANKE
​MARCIN
​41
​nauczyciel
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​GAJDA
​LESŁAW
​50
​nauczyciel akademicki
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​GILEWSKI
​ADAM
​69
​emeryt
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​GÓRSKI
​WOJCIECH
​41
​elektronik
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​GRUCHLIK
​DAMIAN
​42
​st. kustosz archiwum
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​GWIAŹDZIŃSKA
​ANITA
​48
​ekonomista urzędnik
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​JAGŁA
​AGNIESZKA
​41
​prawnik
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​KABALAK-WIENZEK
​KATARZYNA
​38
​protokolant sądowy
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​KAWAŁEK
​RENATA
​75
​emeryt
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​KLUKOWSKI
​ANDRZEJ
​68
​urzędnik sam. (emeryt)
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​KOŚMIDA
​ZENON
​65
​ekonomista
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​KRZYŻAK
​MAREK
​39
​kierownik ds. kluczowych klientów
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​LASOTA
​KAROLINA
​24
​studentka
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​MICHALIK
​EWA
​39
​nauczyciel akadem., prac. adm-biur.

grupa wyborców z terenu Jednostki

Stowarzyszenie BoMiasto


​MIKULSKA
​ELŻBIETA
​51
​księgowa
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​MIZERA
​JAN
​69
​emeryt
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​MIZERACKI
​MAREK
​68
​architekt
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​OLEJNIK
​MAŁGORZATA
​64
​biolog
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​PAJĄK
​GRZEGORZ
​45
​radca prawny
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​POŁUDNIAK
​ADAM
​40
​elektronik
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​POPIELAK
​JACEK
​43
​lider zespołu utrzymania sieci
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​POWROŹNA
​MARIOLA
​38
​lekarz weterynarii
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​RACZYŃSKA
​RENATA
​47
​pracownik biurowy
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​RUDNY
​JANUSZ
​69
​mgr inż. hutnik
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​RYSZCZYK
​RYSZARD
​63
​informatyk
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​SĘK-IWANEK
​MATYLDA
​38
​wykładowca akademicki
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​SIELSKI
​ALEKSANDER
​44
​mgr biologii
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​SŁABIAK
​ZUZANNA
​40
​przedstawiciel handlowy
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​TOMALA-BOGACKA
​GABRIELA
​67
​dziennikarz politolog

grupa wyborców z terenu Jednostki

Stowarzyszenie „Druh"


​UCIAKIEWICZ
​AGNIESZKA
​30
​kier. działu e-marketingu
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​WIŚNIOWSKA
​EWA
​47
​dziennikarz rencista
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​WOŹNIAK
​MONIKA
​37
​logistyk
grupa wyborców z terenu Jednostki

 

Gdzie zagłosować?

Na terenie jednostki pomocniczej będzie można zagłosować w 2 lokalach wyborczych:

Zespół Szkół i Placówek nr 1, przy ul. Paderewskiego 46

Połączone w 1 obwód, obwody nr 84/85/86 dla mieszkańców ulic: Damrota nr parzyste od 20 do końca i nr nieparzyste od 23 do końca, Dygacza, Floriana nr parzyste od 8 do końca i nr nieparzyste od 7 do końca, Granicznej nr parzyste od 10 do 32 i nr nieparzyste od 17 do 29 oraz 57, 57a, 57b, 57c, 61, 61a, 61b, 61c, 63, 63a, 63b, 63c, 65, Krahelskiej, Krasińskiego nr parzyste od 10 do końca i nr nieparzyste od 21 do końca,  Pl. Maczka, Murckowskiej nr nieparzysty 5, nr parzyste od 14 do 24 i numer parzysty 6 i 64A,  Paderewskiego nr parzyste od 6-końca i nr nieparzyste od 7 do końca,  Pl. Rady Europy, Pułaskiego, Równoległej, Skowrońskiego, Sikorskiego nr parzyste 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 i nr nieparzyste 45, 47, Szeptyckiego, Pl. Żołnierza Polskiego i Żołnierzy Wyklętych. 

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9, przy ul. Granicznej nr 46

Połączone w 1 obwód, obwody nr 87/88 dla mieszkańców ulic: al. Górnośląskiej nr parzyste 40 do 40A, nr nieparzyste 55 do 57, Granicznej nr nieparzyste 49, 49a, 49b, 53, 53a, 53b, 53c i nr parzyste od 42 do 46, Sowińskiego nr nieparzyste od 29 do 45 i nr parzyste, 73 Pułku Piechoty nr parzysty 4, Alpejskiej, Francuskiej nr parzyste od 70 do końca i nr nieparzyste od 101 do końca, Karbowej, Lotnisko, Ofiar Katynia, Pilotów, Polnej, Powstańców nr nieparzysty 41b i nr parzysty 52, Prowansalskiej, Rodańskiej, Sabaudzkiej, Sowińskiego nr nieparzyste od 1 do 21, Szybowcowej i  Trzech Stawów.                


Starsze informacje:


Gdzie i kiedy można zgłaszać kandydatury?

Zgłoszenie kandydata na radnego wraz z listą poparcia oraz członka komisji obwodowej składa się do Okręgowej Komisji Wyborczej. Ma ona swoją siedzibę przy ul. Paderewskiego 46 (w Zespole Szkół i Placówek nr 1 w Katowicach). Komisja będzie pełniła dyżury w dniach:

  • 15 – 18, 21 – 24 października 2019 r. w godz. 17.30 – 18.30
  • 25 października 2019 r. w godz. 11.00 – 12.00

    Aby wybory się odbyły musi się zgłosić co najmniej 23 kandydatów na radnych.


Materiały do pobrania:

plakat RJP 4.pdf

ulotka RJP 4.pdf