Wybory do Rady Jednostki Pomocniczej miasta Katowice nr 20 Zarzecze

 

 

W Jednostce Pomocniczej nr 20 Zarzecze 24 listopada 2019 r. wybierana będzie 15 - osobowa Rada. Poniżej umieszczono listę kandydatów na radnych w wyborach - pełna treść obwieszczenia Okręgowej Komisji Wyborczej dostępna jest TUTAJ


​NAZWISKO
​IMIĘ
​WIEK
​ZAWÓD
​POPARCIE
​ARENDT
​ZDZISŁAW
​58
​emeryt
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​BERNACKA
​SYLWIA
​42
​ekonomista
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​BREGIDA
​DOMINIK
​20
​student

grupa wyborców z terenu Jednostki

Fundacja Taktyczna Akademia Kultury „TAK"


​CZENCZEK
​MARIA
​61
​ekonomista
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​DRĄŻKIEWICZ
​KAROL
​19
​student
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​GOLAŃSKA
​ALEKSANDRA
​48
​ekonomista
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​GOLAŃSKI
​RAFAŁ
​49
​ekonomista
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​GORAUS
​MARCIN
​37
​elektromechanik
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​KRĘGIEL
​MARCIN
​38
​psycholog, pedagog
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​KRUSZ
​STANISŁAW
​63
​prawnik
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​KRYWEŃ
​ZBIGNIEW
​57
​ekonomista
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​KRZEMIEŃ
​MACIEJ
​34

​grupa wyborców z terenu Jednostki
​KRZEMIEŃ
​WIOLETA
​34
​fototechnik
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​LASOTA
​ŁUKASZ
​36
​specjalista bankowości
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​MACHOCZEK
​ADRIAN
​42
​mechanik masz. i urządzeń przemysłowych
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​MACHOCZEK
​AGNIESZKA
​40
​technik poligraf
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​MAKUCH
​RAFAŁ
​52
​technik mechanik
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​MALICH
​MIKOŁAJ
​19
​student
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​PALUCH
​JOANNA
​37
​chemik
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​PYRCZ
​ŁUKASZ
​22
​ratownik medyczny
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​SŁUPIK
​SYLWIA
​42
​nauczyciel akademicki
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​SOBOL
​AGNIESZKA
​42
​ekonomistka
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​SOBOL
​TOMASZ
​42
​manager
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​SZCZEPAŃSKI
​JAN
​65
​emeryt
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​SZCZEPAŃSKI
​RADOSŁAW
​38
​dyrektor handlowy
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​SZMURŁO
​BARBARA
​56
​biegły rewident
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​TOMALA-MASNY
​KATARZYNA
​35
​doradca ds. nieruchomości specjalista ds. administracyjno–prawnych
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​TRZĄSKI
​PIOTR
​36
​ekonomista
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​TRZCIONKA
​MIROSŁAW
​33
​kupiec
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​ZAPAŁA
​NATALIA
​28
​pracownik samorządowy
grupa wyborców z terenu Jednostki

 


 

Gdzie zagłosować?

Na terenie jednostki pomocniczej będzie można zagłosować w lokalu wyborczym w Miejskim Domu Kultury „Południe" Filia nr 3 Zarzecze, przy ul. Stellera 4:

Obwód nr 26 dla mieszkańców ulic: Azalii, Eichendorffa, Fijewskiego, Grota-Roweckiego, Jargonia, Jesiotra, Kamieńskiej,  Kanałowej, Karasiowej, Karpiowej, Kaskady nr 77 oraz nr 85, Kobieli, Kolbergera, Kopaniny Lewe, Kościuszki nr parzyste od 350 do końca, Kowalówki, Leszczy, Łososiowej, Makuli, Okoniowej, Pstrągowej, Sandacza, Sielawy, Słonecznikowej nr nieparzyste od 75 do końca i nr parzyste od 76 do końca, Stellera, Swinarskiego, Szarotek, Szczupaków, Świderskiego, Tunelowej nr parzyste od 72 do końca, Uklejowej, Uniczowskiej nr nieparzyste od 93 do końca i nr parzyste 90 do końca, Wędkarskiej, Węgorzy i Zwoźniakowej.


Starsze informacje:


Gdzie i kiedy można zgłaszać kandydatury?

Zgłoszenie kandydata na radnego wraz z listą poparcia oraz członka komisji obwodowej składa się do Okręgowej Komisji Wyborczej. Ma ona swoją siedzibę przy ul. Stellera 4 (Miejski Dom Kultury „Południe" Filia nr 3). Komisja będzie pełniła dyżury w dniach:

  • 15 – 18 oraz 21 – 24 października 2019 r. w godz. 18.00 – 19.00
  • 25 października 2019 r. w godz. 11.00 – 12.00
    Aby wybory się odbyły musi się zgłosić co najmniej 23 kandydatów na radnych.


Materiały do pobrania:

ulotka RJP 20.pdf

plakat RJP 20.pdf