Wybory do Rady Jednostki Pomocniczej miasta Katowice nr 2 Załęska Hałda-Brynów część zachodnia


W Jednostce Pomocniczej nr 2 Załęska Hałda – Brynów część zachodnia 24 listopada 2019 r. wybierana będzie 15 - osobowa Rada. Poniżej umieszczono listę kandydatów na radnych w wyborach - pełna treść obwieszczenia Okręgowej Komisji Wyborczej dostępna jest TUTAJ

 

​NAZWISKO
IMIĘ ​
​WIEK
​ZAWÓD
​POPARCIE
​ALBRECHT
​JACEK
​44
i​nż. górnik
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​CEBULA
​STANISŁAW
​66
​technik górnik
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​CHALIŃSKA
​MAGDALENA
​36
​administrator
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​DZIADOSZ
​JAN
​79
​emeryt
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​FRYDRYCHOWICZ
​KRYSTYNA
​63

​grupa wyborców z terenu Jednostki
​GASZCZYK
​MICHAŁ
​70
​technik górnik
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​GAWLIK
​NORBERT
​67
​emeryt
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​GLINKA
​JAN
​68
​technik mechanik
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​KAŃTOCH
​IWONA
​59
​ekonomistka
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​KASPEREK
​ERNEST
​59
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​KĄTNIK
​RÓŻA
​61
​emeryt
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​KMIECIK
​ELŻBIETA
​66
​nauczycielka
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​KOZIOŁ
​KATARZYNA
​39
​psycholog
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​KSIĘŻYC
​KATARZYNA
​44
​inż. mgr. (inżynieria materiałowa)
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​KUBLIN
​KAZIMIERZ
​64
​technik mechanik
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​LENKIEWICZ
​PIOTR
​64
​ekonomista
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​ŁAKOMY
​JANINA
​69
​przedsiębiorca
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​MENDERA-WÓJCIK
​JOLANTA
​55
​nauczyciel
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​MICZKA-KLOSA
​ANNA
​40
​socjolożka
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​MOLENDA
​MACIEJ
​36
​dziennikarz
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​MORAWSKI
​HUBERT
25
​dziennikarz
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​MUSZYŃSKI
​MAREK
​78
​emeryt
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​NADOLNY
​JAN
​73
​emeryt
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​NOWAK-TROJNAR
​NATALIA
​35
​socjolog
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​NOWOBILSKA
​ANNA
​44
​pracownik biurowy
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​NYKIEL
​HENRYK
​76
​dziennikarz emeryt
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​OKUNEK
​IZABELA
​52
​krawcowa
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​PACUT
​KRZYSZTOF
​44
​inżynier
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​PASZKIEWICZ
​ANDRZEJ
​62
​górnik emeryt
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​PIECZARA
​PIOTR
​46
​handlowiec
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​PIETRZYK
​KATARZYNA
​38
​technik farmaceutyczny
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​PIETRZYK
​PRZEMYSŁAW
​35
​technik elektryk
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​PIĘTAK
​GRZEGORZ
​50
​operator nastawni blokowej
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​PIĘTAK
​MARIA
​23
​uczennica
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​PIĘTAK
​MARIOLA
​50
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​POLAŃSKA
​MAŁGORZATA
​77
​emeryt
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​RZONTKOWSKA
​ELŻBIETA
​80
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​SŁOTA
​MATEUSZ
​38
​inżynier
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​SMOLKA
​GENOWEFA
​68

​grupa wyborców z terenu Jednostki
​STALMACH
​MAREK
​44
​przedsiębiorca
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​ŚCIĄŻKO
​WANDA
​67
​chemik
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​WIĄCEK
​AGNIESZKA
​41

​grupa wyborców z terenu Jednostki
​WILK
​JADWIGA
​73
​technik ogrodnik
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​WITASZEK
​OLGA
​37
​dyrektor operacyjny
​grupa wyborców z terenu Jednostki
WITASZEK​
​SZCZEPAN
​43
​nauczyciel j. angiel.
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​ZACHARA
​MAGDALENA
​35
​analityk, tłumacz, programista
grupa wyborców z terenu Jednostki

 

Gdzie zagłosować?

Na terenie jednostki pomocniczej będzie można zagłosować w 6 lokalach wyborczych:


Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8,  przy ul. Hetmańskiej nr 8

Obwód nr 115 dla mieszkańców ulic: Adwentowicza, Grzyśki, Hetmańskiej, Kredytowej, Ligockiej nr parzyste od 66 do końca i nr nieparzyste od 119 do końca, Rębaczy, Rolnej nr parzyste 8a i od 46 do końca i nr nieparzyste od 65 do końca, Strzałowej, Szadoka, Średniej, Tomasza i Załęskiej nr nieparzyste od 1 do 15b.  

 

Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 32,  przy ul. Grzyśki nr 19a

Obwód nr 116 dla mieszkańców ulic: Dzierżonia, Filarowej, Pokładowej, Wodospady i Wozaków.     

 

Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6, przy ul. Rolnej nr 22

Obwód nr 117 dla mieszkańców ulic: Dąbrowskiej, Gołby, Herberta, Jaracza, Joliot-Curie, Kossak-Szczuckiej, Kępowej nr parzyste od 2 do 26e i nr nieparzyste od 1 do 25, Leśmiana, Literatów, Orzeszkowej, Poetów, Rolnej nr parzyste od 10 do 30 i nr nieparzyste od 15 do 63, Staffa, Tuwima i Zapolskiej.              

 

Szkoła Podstawowa nr 11, przy ul. Nasypowej nr 16

Obwód nr 118 dla mieszkańców ulic: Kluzika, Kępowej nr parzyste od 28 do końca i nr nieparzyste od 27 do końca, Ligęzy, Lubiny, Modrzejewskiej, Nasypowej, Orkana, Parczewskiego, Połomińskiej, Przyklinga, Rolnej nr parzyste od 2 do 6 i nr nieparzyste od 1 do 9, Teresy, Woźniczki i Zegadłowicza.               

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7, przy ul. Gallusa nr 5 

Połączone w 1 obwód, obwody nr 119/120 dla mieszkańców ulic: Bocheńskiego nr nieparzyste od 123 do końca, Brygadzistów, Dobrego Urobku, Dolnej, Dziewięciu z "Wujka", Kochłowickiej nr nieparzysty 63, Kombajnistów, Ligockiej nr parzyste od 8 do 16 i nr nieparzyste od 9 do 65, Okrężnej, W. Pola od 57 do końca, Przekopowej, Przodowników, pl. NSZZ Solidarność, pl. Poloka, Stromej, Upadowej, Wilcze Kąty, Wrębowej, Załęskiej nr parzyste od 32 do końca i nr nieparzyste od 35 do końca, Załęska Hałda, Zgody, Gallusa i Ligockiej nr parzyste 2, 4, 4a i 6.    

 

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2, przy ul. Mikołowskiej nr 131

Obwód nr 121 dla mieszkańców ulic: Bocznej, Bugli, Ligockiej nr nieparzyste od 3-7e, Mikołowskiej nr nieparzyste od 113-131, W. Pola nr od 1-32, Rycerskiej i Szybowej.         


Starsze informacje:


Gdzie i kiedy można zgłaszać kandydatury?

Zgłoszenie kandydata na radnego wraz z listą poparcia oraz członka komisji obwodowej składa się do Okręgowej Komisji Wyborczej. Ma ona swoją siedzibę przy ul. Grzyśki 19 a (w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia nr 32). Komisja będzie pełniła dyżury w dniach:

  • 15 – 18, 21 – 24 października 2019 r. w godz. 17.30 – 18.30
  • 25 października 2019 r. w godz. 10.00 – 11.00

    Aby wybory się odbyły musi się zgłosić co najmniej 23 kandydatów na radnych.


Materiały do pobrania:

plakat RJP 2.pdf

ulotka RJP 2.pdf