Wybory do Rady Jednostki Pomocniczej miasta Katowice nr 10 Dąb

 

 

W Jednostce Pomocniczej nr 10 Dąb 24 listopada 2019 r. wybierana będzie 15 - osobowa Rada. Poniżej umieszczono listę kandydatów na radnych w wyborach - pełna treść obwieszczenia Okręgowej Komisji Wyborczej dostępna jest TUTAJ



​NAZWISKO
​IMIĘ 
​WIEK
​ZAWÓD
​POPARCIE
​ABRAHAMCZYK
​IZABELLA
​50
​terapeuta zajęciowy
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​BARAŃSKI
​HENRYK
​85
​emeryt
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​BARWICH
​JANINA
​67
​administrator
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​BLASZTA
​MAŁGORZATA
​59
​sprzedawca magazynier
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​BLASZTA
​TOMASZ
​28
​pracownik restauracji
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​CIEPLOK
​JACEK
​48
​operator GEA
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​DEMUTH
​PIOTR
​49
​kierownik sprzedaży
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​GAJDZIK
​ROMUALD
​59
​emeryt, górnik
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​GĘSIAK
​JERZY
​53
​przedsiębiorca
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​GRONIEWSKA
​MAŁGORZATA
​63
​teatrolog
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​HARAF
​DOROTA
​47
​handlowiec
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​KOSZ
​KAROL
​35
​specjalista ds. sprzedaży
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​KRAWCZYK
​BARBARA
​55
​pielęgniarka
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​LEŚNIKOWSKI
​DARIUSZ
​47
​dziennikarz
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​ŁAGÓDKA
​GRZEGORZ
​48
​pracownik biurowy
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​MARCINKOWSKI
​JÓZEF
​61
​górnik
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​NEUGEBAUER
​ANTONI
​70
​elektromechanik
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​NIEWIADOMSKI
​ALFRED
​75
​emeryt
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​SETERA-RATAJCZYK
​JUSTYNA
​48
​pedagog
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​SKUZA
​HALINA
​65
​handlowiec, emerytka
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​STANICZEK-GOLDA
​JADWIGA
​41
​urzędnik państwowy
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​SYRKIEWICZ
​JERZY
​81
​emeryt

grupa wyborców z terenu Jednostki

Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa


​SZNOBER
​BEATA
​49
​pracownik banku
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​ŚMIETANA
​HERMENEGILDA
​83
​księgowa
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​WAWRZYŃCZYK
​WŁADYSŁAWA
​71
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​WOLSKI
​MAREK
​52
​prawnik
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​WÓJCIK
​MAREK
​39
​prawnik
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​WYPIOR
​ELŻBIETA
​61
​technik rolnik
grupa wyborców z terenu Jednostki

 


 

Gdzie zagłosować?

Na terenie jednostki pomocniczej będzie można zagłosować w 3 lokalach wyborczych:


Społeczna Szkoła Podstawowa „Nasza Dobra Szkoła", przy ul. Agnieszki nr 2

Obwód nr 105 dla mieszkańców ulic: Agnieszki, Brzoskwiniowej, Bukowej, Dębowej nr parzyste od 58 do końca
i nr nieparzyste od 57 do końca, Gruszowej, Jabłoniowej, Krzyżowej nr nieparzyste od 1 do końca, Morelowej, Szpitalnej, Ściegiennego nr parzyste od 68 do końca i Wiejskiej.
 

Miejskie Przedszkole nr 27, przy ul. Ściegiennego nr 27

Obwód nr 106 dla mieszkańców ulic: Baildona nr parzyste od 2 do 24e, 62 do 64 i nr nieparzysty 65, Błękitnej, Bożogrobców, Chorzowskiej nr parzyste od 72 do 158 i nr nieparzyste od 73 do 143, Cichej, Dobrej, Jasnej, Ściegiennego nr parzyste od 2 do 64 i nr nieparzyste od 1 do 29, Widok, Żelaznej nr nieparzyste od 1 do 17d
i nr parzyste od 2 do 8 i Żmija.
 

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, przy ul. Sportowej nr 29

Połączone w 1 obwód, obwody nr 107/108 dla mieszkańców ulic: Akacjowej, Bederowieckiej, Brackiej nr parzyste i nr nieparzyste od 1 do 27, Chorzowskiej nr parzyste od 160 do 204b i nr nieparzyste od 145 do końca, Lipowej, Wąskiej, Złotej, Dębowej nr parzyste od 2 do 56 i nr nieparzyste od 1 do 55, Sportowej, Studziennej, Węglowej i Źródlanej.



Starsze informacje:


Gdzie i kiedy można zgłaszać kandydatury?

Zgłoszenie kandydata na radnego wraz z listą poparcia oraz członka komisji obwodowej składa się do Okręgowej Komisji Wyborczej. Ma ona swoją siedzibę przy ul. Dębowej 3 (siedziba Rady Jednostki Pomocniczej nr 10 Dąb). Komisja będzie pełniła dyżury w dniach:

  • 15 – 18, 21 – 24 października 2019 r. w godz. 17.00 – 18.00
  • 25 października 2019 r. w godz. 11.00 – 12.00

    Aby wybory się odbyły musi się zgłosić co najmniej 23 kandydatów na radnych.


Materiały do pobrania:

plakat RJP 10.pdf

ulotka RJP 10.pdf