Wybory do Rady Jednostki Pomocniczej miasta Katowice nr 17 Giszowiec



W Jednostce Pomocniczej nr 17 Giszowiec wybierana będzie 15-osobowa Rada.​ Poniżej umieszczono listę kandydatów na radnych w wyborach - pełna treść obwieszczenia Okręgowej Komisji Wyborczej dostępna jest TUTAJ


​NAZWISKO
IMIĘ​
​WIEK
​ZAWÓD
​POPARCIE
​AUGUSTYN
​GRZEGORZ
​40
​mechanik
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​BOBER-CHROMY
​MARTA
​43
​mgr administracji
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​CZEKAŃSKI
​TOMASZ
​43
​elektromechanik urządzeń przem.
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​DMITRYSZYN
​KAZIMIERZ
​59
​górnik
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​GAWLICA
​MARCIN
​34
​technik poligraf
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​GREGOROWICZ
​JACEK
​43
​bankowiec
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​GROCIAK
​GRZEGORZ
​51
​górnik/emeryt
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​GRZYBEK
​JUSTYNA
​39
​sommelier
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​HAŚNIK
​EDWARD
​49
​informatyk
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​HELBIG
​NATALIA
​70
​nauczyciel/emeryt
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​HRYNDIO
​JERZY
​63
​górnik/emeryt
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​JARMUŁ
​WOJCIECH
​30
​informatyk
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​KRÓL
​JOANNA
​42
​socjolog
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​KRYSTEK
​BOŻENA
​45
​konsultant
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​KULAWIK
​ADAM
​45
​inżynier BHP
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​LEBRYK
​KATARZYNA
​32
​spec. ds. administracyjno-biur.
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​MACHOWSKA
​URSZULA
​59
​nauczyciel
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​MAJCHRZAK
​RAFAŁ
​44
​budowlaniec
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​MATUSZEWSKI
​JERZY
​68
​górnik/emeryt
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​NOWAK
​ROBERT
​31
​dziennikarz
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​OSIAL
​PATRYK
​28
​przedsiębiorca
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​RADZIOCH
​PAWEŁ
​42
​kierownik ds. sprzedaży
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​RUDEK
​MARIAN
​71
​górnik/emeryt
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​RYŚ
​MARIA
​38
​mgr ekonomii
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​SACZYWKO
​PIOTR
​33
​mgr inż. informatyk
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​SZOEPE
​GRZEGORZ
​59
​elektronik
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​SZYMIEC
​JUSTYNA
​56
​fizjoterapeuta
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​WALCZYŃSKA
​BEATA
​51
​analityk biznesowy
​grupa wyborców z terenu Jednostki
​WÓJCIK
​ZBIGNIEW
​62
​ekonomista
grupa wyborców z terenu Jednostki



Gdzie zagłosować?

Na terenie jednostki pomocniczej będzie można zagłosować w 4 lokalach wyborczych:


Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt PŁOMIEŃ przy ul. Karliczka 15

Połączone w 1 obwód obwody nr 54/55 dla mieszkańców ulic: Ceramicznej, Karliczka, Mysłowickiej nr parzyste od 2 do końca i nr nieparzyste od 1a do 35a i od 37 do końca.


Szkoła Podstawowa nr 51 przy ul. Przyjaznej 7a

Połączone w 1 obwód obwody nr 56/57 dla mieszkańców ulic: Adama nr nieparzyste od 3 do 7, Agaty, Antoniego, Działkowej, Ewy, Górniczego Stanu, Kosmicznej, Kwiatowej, Miłej, Pod Kasztanami, Przyjaznej, Przyjemnej, Sosnowej, Sputników, Wesołowskiej.

Miejskie Przedszkole nr 91 przy ul. Adama 33

Obwód nr 58 dla mieszkańców ulic: Adama nr parzyste od 6 do końca i nr nieparzyste od 9 do końca.


Szkoła Podstawowa nr 54 przy ul. Wojciecha 9

Połączone w 1 obwód obwody nr 59/60/61 dla mieszkańców ulic: Barbórki, Batalionów Chłopskich, Gościnnej, Granica Wesołej, Karolinki, Kolistej, Młodzieżowej, Parku Giszowieckiego, Pl. Pod Lipami, Pszczyńskiej parzyste nr 4-6, parzyste nr 10 oraz parzyste nr 20, Radosnej, Wojciecha nr nieparzyste od 1 do 19d i od 21 do końca oraz nr parzyste od 28 do końca, 73 Pułku Piechoty nieparzyste nr 7-7A.


Do pobrania:

Giszowiec ulotka 14.04.pdf