Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
  • Internet

Konsultacje RJP wybory Dąbrówka Mała

RJP wybory Dąbrówka Mała

Wybory do Rady Jednostki Pomocniczej miasta Katowice nr 14 Dąbrówka Mała



W Jednostce Pomocniczej nr 14 Dąbrówka Mała wybierana będzie 15-osobowa Rada.​ Poniżej umieszczono listę kandydatów na radnych w wyborach - pełna treść obwieszczenia Okręgowej Komisji Wyborczej dostępna jest TUTAJ


​NAZWISKO
IMIĘ​WIEK​ZAWÓD​POPARCIE​
​BABICZ
​TOMASZ
​40
​inż. zarządzania przedsiębiorstwem
​grupa wyborców z terenu Jednostki 
​BADURA
​BEATA
​52
​archeolog
​grupa wyborców z terenu Jednostki 
​BŁONKAŁA
​EUGENIUSZ
​58
​elektryk
​grupa wyborców z terenu Jednostki 
​BŁONKAŁA
​EWA
​55
​nauczyciel
​grupa wyborców z terenu Jednostki 
​CHWIETCZUK
​ŁUKASZ
​32
​rzemieślnik
​grupa wyborców z terenu Jednostki 
​DRYŃDA
ALEKSANDRA​​43
​pielęgniarka
​grupa wyborców z terenu Jednostki 
​DRYSZEL
​ANNA
​50
​nauczyciel
​grupa wyborców z terenu Jednostki 
​DRYSZEL
​ARKADIUSZ
​51
​nauczyciel
​grupa wyborców z terenu Jednostki 
​FLORJAŃSKA
​KATARZYNA
​48
​prac. działu obsługi publiczności
​grupa wyborców z terenu Jednostki 
​GÓRA
​JOLANTA
​56
​ekonomista
​grupa wyborców z terenu Jednostki 
​GÓRA
​MIROSŁAW
​59
​elektryk
​grupa wyborców z terenu Jednostki 
​HAWRYLUK
​TOMASZ
​37
​przedsiębiorca
​grupa wyborców z terenu Jednostki 
​JELONEK
​ZOFIA
​60
​nauczyciel
​grupa wyborców z terenu Jednostki 
​JÓŹWICKI
​MACIEJ
​21
​taksówkarz
​grupa wyborców z terenu Jednostki 
​ŁUDZIK
​MIROSŁAWA
​63
​pracownik umysłowy
​grupa wyborców z terenu Jednostki 
​MITKO
​BEATA
​54
​pracownik biurowy
​grupa wyborców z terenu Jednostki 
​MITKO
​ELŻBIETA
​26
​pracownik umysłowy
​grupa wyborców z terenu Jednostki 
​NATKANIEC
​EWA
​25
​prawnik
​grupa wyborców z terenu Jednostki 
​OCIEPKO-POZNAŃSKI
​WŁADYSŁAW
​70
​inż. mechanik/emeryt
​grupa wyborców z terenu Jednostki 
​REUTER-SOBCZAK
​RENATA
​52
​mgr ekonomii
​grupa wyborców z terenu Jednostki 
​SKIBIŃSKA
​SYLWIA
​63
​fizjoterapeuta/emeryt
​grupa wyborców z terenu Jednostki 
​STEBEL
​EWA
​62
​mgr inż. org. przemysłu/emeryt
​grupa wyborców z terenu Jednostki 
​SZROBARCZYK
​JACEK
​50
​emeryt
​grupa wyborców z terenu Jednostki 
​SZWESTKA 
​GENOWEFA
​70
​emerytka
​grupa wyborców z terenu Jednostki 
​ŚLIWIOK
​KRYSTYNA
​59
​technik obsługi turystycznej
​grupa wyborców z terenu Jednostki 
​TOMASZOWSKI
​JÓZEF
​50
​technik instalator
​grupa wyborców z terenu Jednostki 
​WOLNIEWICZ
​MICHAŁ
​38
​informatyk
grupa wyborców z terenu Jednostki 



Gdzie zagłosować?

Na terenie jednostki pomocniczej będzie można zagłosować w 2 lokalach wyborczych:


Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego w Katowicach przy ul. Wiertniczej 3

Obwód nr 38 dla mieszkańców ulic: Biniszkiewicza, Budowlanej, Le Ronda nr parzyste od 24 do końca i nr nieparzyste od 17 do końca, Międzyblokowej, Popiełuszki, Siemianowickiej, Siwka, Styczniowej, Szwedzkiej, Techników, Wiertniczej nr 1-30.


Zespół Szkolno –Przedszkolny nr 3 przy ul. Grzegorzka 4

Połączone w 1 obwód obwody nr 39/40 dla mieszkańców ulic: Al. Roździeńskiego nr nieparzyste od 95 do końca, Dobrzańskiego, Dytrycha, Grzegorzka, Hallera nr 70-72 Le Ronda nr parzyste 2-22 i nr nieparzyste od 1 do 15, Milowickiej, Al. Niepodległości, Nowy Czekaj, Pitery, Stacyjnej, Strzelców Bytomskich, Wyrobiskowej, Żniwnej, Park w Dąbrówce, Pl. Żołnierzy Września, Pod Młynem, Żwirowej, Żyznej.


Do pobrania:



sprawdź także

Copyright © UM Katowice