13 czerwca 2019
Zakończenie XI edycji projektu "Miejska Dżungla"
W dniu 7 czerwca 2019 r. w Miejskim Domu Kultury „Koszutka” w Katowicach odbyło się uroczyste podsumowanie XI edycji akcji społecznej realizowanej przez Urząd Miasta Katowice we współpracy z katowickimi szkołami pod nazwą „Miejska Dżungla” . Celem projekt

W dniu 7 czerwca 2019 r. w Miejskim Domu Kultury „Koszutka” w Katowicach odbyło się uroczyste podsumowanie XI edycji akcji społecznej realizowanej przez Urząd Miasta Katowice we współpracy z katowickimi szkołami pod nazwą „Miejska Dżungla” . Celem projektu jest łamanie barier mentalnych w kontaktach z osobami z niepełnosprawnością.

W trakcie imprezy realizatorom i współorganizatorom projektu wręczono podziękowania.

Pani Małgorzata Moryń – Trzęsimiech, Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miasta Katowice, podziękowała dyrektorom szkół oraz koordynatorom aktywnie uczestniczącym w akcji.

Podziękowania   skierowano   również    do    przedstawicieli   Komendy   Miejskiej   Policji  w Katowicach i Straży Miejskiej,  która wspierała uczestników projektu w akcji parkingowej oraz do prelegentów prowadzących wykłady w katowickich szkołach.

Uczniom, którzy zostali laureatami tegorocznych konkursów organizowanych w ramach projektu wręczono nagrody i pamiątkowe dyplomy.           

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w projekt, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnej, XII edycji „Miejskiej Dżungli”.

64260039_473483786808219_6719058558828150784_n.jpg