Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do włączenia się aktywnie w życie miasta. Ludzie na całym świecie angażują się w organizację imprez sportowych i kulturalnych. Jest to wspaniała okazja do nauki pracy w zespole, wzięcia udziału w wielkich wydarzeniach oraz zobaczenia ich „od kuchni”, a także poznania wielu wspaniałych ludzi.

W tym roku chętni będą mogli wziąć czynny udział przy wydarzeniach takich jak: Intel Extreme Masters, Siatkarska Liga Narodów z udziałem Reprezentacji Polski, Mistrzostwa Świata Seniorów w Badmintonie, Festiwal Tauron Nowa Muzyka, 76. Tour de Pologne, Off Festival Katowice i wiele innych. Chętni będą mogli wziąć czynny udział przy Światowej Konferencji Antydopingowej.

O naborze na poszczególne imprezy wolontariusze z naszej bazy będą informowani drogą mailową.

Jak znaleźć się w bazie? Odpowiedź jest prosta. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną największymi imprezami w Katowicach, otwartą na nowe wyzwania i współpracę oraz masz ukończone 16 lat - uzupełnił formularz  zgłoszeniowy (Zgłoszenia). Dzięki formularzowi pozyskamy dane, niezbędne do dalszej współpracy.

47580257_1902084063252068_2154394611156516864_o.jpg
W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: wolontariat@katowice.eu