11 marca 2019
Znane marki franczyzowe w Katowicach
Pomysł na biznes wybierz spośród znanych marek i sprawdzonych franczyz.

Już po raz czwarty w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach spotkają się franczyzodawcy i przedsiębiorcy szukający pomysłu na biznes. Katowickie Targi Pomysł na firmę, to obok październikowych Targów Franczyza, druga najważniejsza impreza poświęcona franczyzie. W czasie dwudniowych targów, odwiedzający będą poznawać sprawdzone pomysły na biznes. Podczas indywidualnych rozmów z franczyzodawcami, kandydaci na przedsiębiorców będą mogli dowiedzieć się, co zapewniło rynkowy sukces prezentowanych marek, jaka jest wymagana kwota inwestycji i na jakie wsparcie może liczyć przedsiębiorca decydując się na współpracę z franczyzodawcą.

 

Organizatorzy spodziewają się kilkudziesięciu marek franczyzowych oraz około 3 tys. odwiedzających. Wśród wystawców pojawią się znane marki, jak McDonald's Polska, Carrefour, Żabka, Bank PKO PB, Bank Ochrony Środowiska, Helen Doron, Yasumi, Metrohouse, Biesiadowo, Coffeloffee, Crazy Piramid Pizza, Lodolandia, Kontigo, Konica Minolta MBR, Northgate Logistic, Western Chicken, Western Tortilla, Stava, Toy Planet, Północ Nieruchomości, Blinkee.City, Helen Doron.

 

Honorowy patronat nad targami Pomysł na firmę objęli: Prezydent Miasta Katowice oraz Regionalna Izba Gospodarcza. Organizatorem Targów Pomysł na firmę jest PROFIT system, który od 17 lat organizuje Targi Franczyza w Warszawie.  

 

 

Regionalne Targi Franczyzy POMYSŁ na FIRMĘ

29-30 marca 2019

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Godziny otwarcia:

Piątek, 29 marca, godz. 9:00 – 17:00

Sobota, 30 marca godz. 9:00 – 15:00

Koszt biletu: 10 zł

Więcej informacji: http://www.pomyslnafirme.com