05 listopada 2018
MAYDAY Poland „we stay different”
10 listopada w Spodku!

Wszystko zaczęło się od .... MAYDAY!

W 2000 roku w Niemczech, organizatorzy imprezy MAYDAY uwierzyli w naszą wizję i tym samym rozpoczęła się nowa era historii polskiej muzyki techno. Pierwsza impreza MAYDAY w Berlinie była prekursorem dla całej sceny muzyki techno – żadna inna muzyka rave nie była takim motorem i generatorem impulsu o tak ogromnej sile. Żadna inna impreza nie utworzyła takiego zasięgu i nie zachwycała tak bardzo całych pokoleń.

 

Pierwsza impreza MAYDAY w Polsce przyniosła takie same efekty. Rozpaliła euforię dla elektronicznej muzyki. To Wasz entuzjazm i Wasza energia sprawiły, że impreza MAYDAY w Polsce stała się ważną częścią historii, nową kultura młodzieżową i po prostu stylem życia.

Niezmiennie od 19 lat, co roku, od momentu podania pierwszych informacji o nowej edycji dla wszystkich fanów MAYDAY zaczyna się wielkie odliczanie.

 

Tegoroczna edycja MAYDAY będzie przygotowaniem wejścia za rok do nowej ery wszech czasów- do nowej ery MAYDAY! 20 lat MAYDAY w Polsce! Przeżyj ją bardziej i mocniej jak nigdy przedtem!

10 listopada nigdzie nie będzie tak dobrze jak w katowickim Spodku. Gdy z pojedynczych okrzyków utworzy się fala, wypływająca z morza chóralnych głosów i „MAYDAY, MAYDAY, MAYDAY...“ rozbrzmi z tysiąca gardeł, gdy basy staną się coraz mocniejsze a Friends of Mayday rozpoczną hymn – atmosfera eksploduje! Ciarki przejdą Wam po plecach a całe ciało pokryje gęsia skórka. Gdy ogarniesz wzrokiem tłum, będziesz miał ochotę powiedzieć: Są imprezy i jest MAYDAY!

Bilety: www.sklep.mayday.pl