Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

NGO X katowickie dni organizacji pozarządowych

X katowickie dni organizacji pozarządowych

W sobotę 14 września, w trakcie obchodów Urodzin Miasta Katowice, na Rynku przy sztucznej Rawie odbędzie się X Festiwal Organizacji Pozarządowych.

Do udziału w tegorocznym FOP zgłosiło się blisko 60 organizacji pozarządowych, by wspólnie stworzyć przestrzeń, w której mieszkańcy będą mogli poznać ich szeroką działalność i skorzystać z przygotowanych na ten dzień atrakcji.

Festiwalowe miasteczko działać będzie w godzinach 12.00 - 18.00, a wśród stoisk organizacji nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych i tych nieco starszych – pojawią się animacje dla dzieci, gry plenerowe i gra miejska, pokaz pojazdów zabytkowych i pokazy pierwszej pomocy, maraton zumby oraz występy sceniczne. Będzie również okazja do spróbowania potraw z kuchni polowej, a także  wsparcia akcji charytatywnych.

Poza tradycyjną przestrzenią do prezentacji, zaplanowana została też strefa integracyjna dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, gdzie przy kawie będzie okazja, by poznać się bliżej, wymienić doświadczeniami, podyskutować, czy nawiązać współpracę.

Oprócz tego, tradycyjnie już, elementem Miasteczka jest namiot informacyjny Budżetu Obywatelskiego, w którym Katowiczanie będą mogli m.in. wziąć udział w głosowaniu na projekty z tegorocznej, szóstej już edycji.

plakat_organizacji-pozarzadowych.jpg


Organizator X Festiwal Organizacji Pozarządowych - Stowarzyszenie "Jarmark Kultury" zaprasza organizacje na spotkanie, by porozmawiać o pomysłach i wydarzeniach FOP-owych

Kiedy i gdzie: 22 sierpnia (czwartek) o godz. 18.00Centrum Organizacji Pozarządowych - Katowice ul. Kopernika 14!

A jeśli jeszcze nie zgłosiliście swojej organizacji do udziału w X FOP -zróbcie to koniecznie przed 20 sierpnia! formularza zgłoszeniowy znajdziecie pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSemOOxEQT30lSaAbx3rrsdnOmODrm2twPM2WNN9V2HzRzvwTw/viewform


Formularz zgłoszeniowy X Festiwal Organizacji Pozarządowych Katowice 2019

Uwaga! Uwaga! Rusza nabór na jubileuszowy X Festiwal Organizacji Pozarządowych, który odbędzie się 14 września na katowickim Rynku - Plac nad Rawą

Tym razem w nieco zmienionej jednodniowej formule. W Miasteczku Festiwalowym znajdzie się miejsce na integrację, wspólne świętowanie i oczywiście prezentacje Waszych Organizacji.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSemOOxEQT30lSaAbx3rrsdnOmODrm2twPM2WNN9V2HzRzvwTw/viewform

Na zgłoszenia czekamy do 20 sierpnia!

Facebook: https://pl-pl.facebook.com/katowicefop/

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Zarządzenie Prezydenta miasta Katowice w sprawie ​podziału środków finansowych z przeznaczeniem na dotacje dla podmiotów nie zaliczanych do sektora finansów publicznych w celu realizacji zadania: X Festiwal Organizacji Pozarządowych.

Ogłoszenie o unieważnieniu otwartego konkursu ofert na realizację zadania pn.: "Organizacja X Festiwalu Organizacji Pozarządowych w Katowicach"

sprawdź także

Kato TV
W Katowicach
KISS
Katowice - Miasto Nauki
Katowicka Karta Mieszkańca
Kupuj lokalnie, wspieraj realnie

Projekt Budowa Portalu Korporacyjnego Urzędu Miasta Katowice współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Logo - Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności
Logo - Śląsk - Pozytywna Energia
Logo - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne problemy

Copyright © UM Katowice