Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Konsultacje Koncepcja

Koncepcja

W trakcie spotkań na etapie zbierania wniosków wśród mieszkańców nie brakowało pomysłów na inwestycje mogące nadać Murckom nową funkcjonalność i pole do przyszłego rozwoju. Wskazane zostały potencjalne tereny inwestycyjne, które w trakcie projektowania oceniono pod kątem przydatności i możliwości ich zagospodarowania na poszczególne cele.

Zainteresowanie realizacją nowych inwestycji w przestrzeni Murcek jest dla dzielnicy szansą na rozwój bazy mieszkaniowej. Impuls w postaci napływu nowych mieszkańców wzmocni jej potencjał gospodarczy, mający wpływ na codzienne życie mieszkańców.

W obliczu potencjalnych zmian konieczne jest podjęcie działań w celu zachowania spójności przestrzennej i odpowiedniego wkomponowania nowych realizacji w zastaną tkankę urbanistyczną.

Po kliknięciu w okienka poniżej można zapoznać się z głównymi założeniami opracowywanej koncepcji, rysunkami oraz ramowym tekstem planu.

Uwaga!

Konsultacje zamieszczonej koncepcji zakończyły się. Kolejny etap prac to publikacja raportu z przeprowadzonych działań i wprowadzenie zmian do dokumentu.

Wyodrębniona część projektu dotycząca obszaru szpitala została uchwalona przez Radę Miasta Katowice. Link do dokumentu [kliknij tutaj].

K

zalozenia2.JPGRYSUNKI.jpgtekst.jpg

sprawdź także

Eduakcja
W Katowicach
KISS
Nieodpłatna pomoc prawna
Katowicka Karta Mieszkańca
Przemiana Katowice

Projekt Budowa Portalu Korporacyjnego Urzędu Miasta Katowice współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Logo - Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności
Logo - Śląsk - Pozytywna Energia
Logo - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne problemy

Copyright © UM Katowice