Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Edukacja Projekty i programy

Projekty i programy


INFORMACJA O PROJEKCIE „DUETY MOCY"


Szanowni Dyrektorzy, Drodzy Nauczyciele

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie „Duety Mocy", organizowanym przez Uniwersytet Śląski w Katowicach dla Nauczycieli w Uniwersytecie Otwartym UŚ oraz Miasto Katowice.

Projekt „Duety Mocy" przewiduje cykl bezpłatnych webinariów i interaktywnych spotkań, których celem jest wsparcie nauczycieli w trudnej sytuacji spowodowanej rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz możliwością powrotu do zdalnego nauczania. „Duety Mocy" to każdorazowo seria dwóch spotkań on-line prowadzonych przez ekspertów w zakresie edukacji i metodyki nauczania. Każdy uczestnik otrzyma on-line komplet materiałów szkoleniowych oraz certyfikat potwierdzający uczestnictwo w Projekcie.

Informujemy, że właśnie ruszyły zapisy na pierwsze spotkania w ramach Projektu, który realizowany będzie od listopada 2020 roku do lutego 2021 roku. Kolejne Duety Mocy będą się stopniowo pojawiać.

Więcej szczegółów na stronie projektu: https://www.centrumdydaktyki.us.edu.pl/duetymocy/

duety-mocy_logo.png

sprawdź także

Eduakcja
Katowice na You tube
KISS
Nieodpłatna pomoc prawna
Katowicka Karta Mieszkańca
Przemiana Katowice

Projekt Budowa Portalu Korporacyjnego Urzędu Miasta Katowice współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Logo - Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności
Logo - Śląsk - Pozytywna Energia
Logo - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne problemy

Copyright © UM Katowice