Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Internet Aktualności - Miasto

Aktualności - Miasto

23 grudnia 2021
Wygaszenie platformy SEKAP
W związku z decyzją Zarządu Województwa Śląskiego o wygaszaniu funkcjonowania platformy SEKAP, informujemy

​W związku z decyzją Zarządu Województwa Śląskiego o wygaszaniu funkcjonowania platformy SEKAP, informujemy, że od dnia:

  • 1.12.2021 r. wyłączona zostanie możliwość przesyłania wniosków przy użyciu platformy SEKAP do Urzędu Miasta Katowice,
  • 23.12.2021 r. platforma SEKAP będzie niedostępna. Cała komunikacja zostanie przerwana, nie będzie możliwości zalogowania się na skrzynkę ani pobrania dokumentów. Dane zostaną nieodwracalnie usunięte ze wszystkich skrzynek kontaktowych.

Dla użytkowników platformy SEKAP została przygotowana instrukcja w jaki sposób należy pobrać korespondencję znajdującą się w skrzynce kontaktowej. Dostępna jest na stronie SEKAP w miejscu - do pobrania oraz na stronie e.slaskie.pl w zakładce „SEKAP".

Usługi udostępniane przez Urząd Miasta Katowice znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem https://bip.katowice.eu/UrzadMiasta/KatalogUslug/KatalogUslug.aspx?menu=572

UWAGA! W celu załatwienia spraw drogą elektroniczną, bezpośrednio z usług znajdujących się w Biuletynie można przejść do usług elektronicznych świadczonych przez Urząd na platformie ePUAP lub do innych platform rządowych.

sprawdź także

Eduakcja
W Katowicach
KISS
Nieodpłatna pomoc prawna
Katowicka Karta Mieszkańca
Przemiana Katowice

Projekt Budowa Portalu Korporacyjnego Urzędu Miasta Katowice współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Logo - Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności
Logo - Śląsk - Pozytywna Energia
Logo - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne problemy

Copyright © UM Katowice