Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Internet Aktualności - Miasto

Aktualności - Miasto

15 kwietnia 2020
Wyniki weryfikacji wniosków na lokale przy ul. Leopolda
Zakończona została procedura naboru i weryfikacji wniosków o zawarcie umowy najmu lokali mieszkalnych w ramach inwestycji przy ul. Leopolda 17, 17A w Katowicach, realizowanej przez Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. Ta miejska ofer

Zakończona została procedura naboru i weryfikacji wniosków o zawarcie umowy najmu lokali mieszkalnych w ramach inwestycji przy ul. Leopolda 17, 17A w Katowicach, realizowanej przez Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. Ta miejska oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Na 51 dostępnych lokali mieszkalnych zgłosiło się ponad 190 potencjalnych najemców.

Spośród wszystkich wniosków 170 zweryfikowano pozytywnie i przyznano odpowiednią liczbę punktów tworząc tym samym listę najemców. 21 wniosków zostało ocenionych negatywnie ze względu na niespełnienie wymogów formalnych lub wymaganych kryteriów. Zanonimizowana lista najemców dostępna jest w niżej załączonym pliku. Ze względu na zapowiadaną możliwość przyznania 51 lokali pracownicy TBS Sp. z o.o. będą od 20 kwietnia br. kontaktować się telefonicznie z wnioskodawcami, którzy zajęli miejsca od 1. do 51. na liście najemców – aby dopełnić wszelkich formalności. W przypadku rezygnacji z chęci najmu lokalu lub niespełnienia wymogów formalnych wnioskodawcy z miejsc od 1. do 51. – pracownicy TBS będą kontaktować się z kolejnymi wnioskodawcami według miejsca na liście najemców.

Uprzejmie prosimy o cierpliwość, ponieważ Spółka będzie kontaktowała się z wnioskodawcami według kolejności wynikającej z listy najemców. Oczywiście pracownicy będą podejmować co najmniej kilka prób kontaktu w różnych okresach. Jednocześnie informujemy, że z uwagi na panującą epidemię, w trosce o zdrowie Państwa oraz pracowników Spółki, podpisywanie umów, do odwołania stanu epidemii, odbywać się będzie drogą elektroniczną.

zanonimizowana lista najemców - LEOPOLDA 17 17A.pdf

sprawdź także

Kato TV
W Katowicach
KISS
Katowice - Miasto Nauki
Katowicka Karta Mieszkańca
Kupuj lokalnie, wspieraj realnie

Projekt Budowa Portalu Korporacyjnego Urzędu Miasta Katowice współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Logo - Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności
Logo - Śląsk - Pozytywna Energia
Logo - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne problemy

Copyright © UM Katowice