Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Internet Aktualności - Miasto

Aktualności - Miasto

03 kwietnia 2020
2 katowickie szpitale wsparli fani GieKSy
Fani GieKSy zebrali do tej pory ponad 14 tysięcy złotych i zapowiadają, że akcja trwa

Katowiczanie na różne sposoby włączają się w walkę z koronawirusem. Setki mieszkańców szyją maseczki ochronne, robią zakupy starszym osobom czy też dowożą posiłki potrzebującym. W działania włączyli się także kibice GKS Katowice, którzy w ostatnich dniach oddawali krew oraz przeprowadzili zbiórkę pieniędzy, za które zrobili najbardziej potrzebne zakupy dwóm katowickim szpitalom.

- Pojawiliśmy się dziś w szpitalu na Murckach i onkologii na Raciborskiej. Przekazaliśmy łącznie: 11 000 rękawiczek, 1 200 maseczek, 100 litrów płynu do dezynfekcji, 20 przyłbic, 10 termometrów bezdotykowych, 10 pulsoksymetrów napalcowych, 2 palety z napojami (wody i soki) oraz kilka kartonów kawy – czytamy na witrynie www.GieKSa.pl prowadzonej przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964".

Fani GieKSy zebrali do tej pory ponad 14 tysięcy złotych i zapowiadają, że akcja trwa i wciąż można wpłacać środki. Więcej informacji: http://gieksa.pl/kibice-gieksy-pomogli-katowickim-szpitalom/.  


sprawdź także

Eduakcja
Katowice na You tube
KISS
Nieodpłatna pomoc prawna
Katowicka Karta Mieszkańca
Przemiana Katowice

Projekt Budowa Portalu Korporacyjnego Urzędu Miasta Katowice współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Logo - Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności
Logo - Śląsk - Pozytywna Energia
Logo - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne problemy

Copyright © UM Katowice