Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Internet Aktualności-old

Zarządzaj uprawnieniamiZarządzaj uprawnieniami

Tytuł

Obraz zestawienia

Zawartość strony

 

Na terenie naszego województwa rozpoczęły się zdjęcia do serialu historycznego. 

W Katowicach ekipa będzie pracować od 31 sierpnia z przerwami do 8 września. Pierwszym z filmowanych miejsc będzie ul. Krzywa, na której ekipia filmowa będzie obecna 31 sierpnia oraz 1 września. W tych dniach przy ul. Krzywej ruch pieszych możliwy będzie dla mieszkańców oraz klientów lokali użytkowych. Na ulicy zostały wyłączone parkingi. Możliwy jest jedynie dojazd do posesji mieszkańców. Koperty osób niepełnosprawnych oraz lokali użytkowych przeniesione zostały na czas realizacji zdjęć na sąsiadujące ulice. Mieszkańcy z abonamentem na Batorego, Krzywej i Skłodowskiej-Curie mogą parkować bez ponoszenia dodatkowych opłat za parkowanie na sąsiadujących ulicach w dniach wyłączenia parkingów od 28.08.2019 do 1.09.2019 włącznie. 

Samochody techniczne ekipy filmowej ustawione będą wzdłuż ul. Skłodowskie-Curie na długości od ul. Andrzeja do ul. Krzywej. Ruch aut w tym miejscu odbywa się bez utrudnień. Częściowo wyłączone będą parkingi na ul. Batorego oraz wstrzymywany będzie czasowo ruch na ul. Batorego (na czas ujęć do 3 minut).  Baza zdjęciowa zaparkowana będzie na czas zdjęć przy ul. Żwirki i Wigury na odcinku od ul. Kilińskiego do ul. Mikołowskiej. Ruch pieszych i kołowy nie będzie zakłócony.

W kolejne dni - 3.09 oraz 4.09 - ekipa filmowa będzie obecna przy ul. Kozielskiej, ul. Wilimowskiego i pl. Rostka, natomiast 8.09 – w okolicach ul. Żwirki i Wigury. 

O kolejnych szczegółach realizacji będziemy informować mieszkańców.

Prócz Katowic, zdjęcia zaplanowano także w innych miastach Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii - Gliwicach, Zabrzu, Bytomiu i Chorzowie. 

Kategoria newsa

Priorytet aktualności

Sekcja

Data publikacji

Wygasa

Wyświetl w kalendarzu

Data rozpoczęcia

Data zakończenia

Słowa kluczowe przedsiębiorstwa

Stan zatwierdzania Zatwierdzony

Załączniki

Typ zawartości: Aktualności wydarzenia
Utworzony o przez
Ostatnio zmodyfikowany: przez

sprawdź także

Eduakcja
Katowice na You tube
KISS
Nieodpłatna pomoc prawna
Katowicka Karta Mieszkańca
Przemiana Katowice

Projekt Budowa Portalu Korporacyjnego Urzędu Miasta Katowice współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Logo - Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności
Logo - Śląsk - Pozytywna Energia
Logo - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne problemy

Copyright © UM Katowice