13 stycznia 2014
Konferencja "Miasto edukacyjne-miastem włączającym"
Miasto Katowice, w ramach działalności w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Miast Edukacyjnych IAEC, ma przyjemność zaprosić Państwa na konferencję pt. „Miasto edukacyjne - miastem włączającym”,

Miasto Katowice, w ramach działalności w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Miast Edukacyjnych IAEC, ma przyjemność zaprosić Państwa na konferencję pt. „Miasto edukacyjne - miastem włączającym”, która odbędzie się w dniu 14 marca 2013 r. w Willi Goldsteinów w Katowicach (Plac Wolności 12a).

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli urzędów miast, instytucji, organizacji i fundacji zajmujących osobami niepełnosprawnymi. 

Celem konferencji jest aktywizacja, integracja i edukacja społeczna zarówno samych osób niepełnosprawnych jak i tych którzy mają z nimi kontakt na co dzień. Podczas konferencji przewidujemy wręczenie nagród dla laureatów konkursu „Oczy szeroko otwarte-mój świat” oraz występy artystyczne osób niepełnosprawnych. W tym dniu Willa będzie też miejscem wystawienniczym nadesłanych prac konkursowych wykonanych przez osoby dysfunkcyjne.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem konferencja@katowice.eu oraz nr. telefonu  +32 356-74-37

Serdecznie zapraszamy.