14 stycznia 2014
Forum Biomasy - Polska, Europa, Świat
Tradycyjnie już w marcu zespół PowerMeetings.eu zaprasza do uczestnictwa w kolejnym Forum poświęconym tematyce biomasy Patronat Hono. Tym razem zapraszamy Państwa 21 i 22 marca 2013 do samego serca górnego śląska - Hotelu Angelo **** w Katowicach.

Tradycyjnie już w marcu zespół PowerMeetings.eu zaprasza do uczestnictwa w kolejnym Forum poświęconym tematyce biomasy Patronat Hono. Tym razem zapraszamy Państwa 21 i 22 marca 2013 do samego serca górnego śląska - Hotelu Angelo **** w Katowicach, a hasłem przewodnim tej edycji Forum będzie:

Forum Biomasy PowerMeetings.eu
Polska – Europa – Świat
Regulacje, pozyskiwanie, logistyka, wykorzystanie

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Ministerstwa Gospodarki przez Wicepremiera, Ministra Gospodarki, Pana Janusza Piechocińskiego, a także Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Katowice – Piotra Uszok.

BKAT_345x104.jpg

Forum jest dwudniowym, cyklicznym, międzynarodowym spotkaniem branży, spotkaniem konferencyjno – warsztatowym, które co roku gromadzi setki wybitnych specjalistów z sektora biomasy.

Podczas wydarzenia, oprócz najbardziej aktualnych informacji z otoczenia legislacyjnego dotyczących rynku energii z biomasy, tradycyjnie już przekazywanych przez przedstawicieli Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Środowiska i Urzędu Regulacji Energetyki, uczestnicy zarówno z Polski jak i zagranicy będą mieli okazję wzięcia udziału w specjalistycznych dyskusjach na temat produkcji, kontraktacji, transportu i logistyki biomasy jak również zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami dotyczącymi eksploatacji, konserwacji i przerabiania kotłów do spalania biomasy.

Forum towarzyszyć będzie wieczorny bankiet, który będzie doskonałą okazją do zawarcia nowych kontaktów biznesowych, rozmów branżowych, jak również do miłego spędzenia czasu.

Dzięki uprzejmości Partnera Forum TAURON Wytwarzanie S.A. nasze wydarzenie niewątpliwie uatrakcyjni możliwość zwiedzenia nowoczesnego bloku energetycznego w Elektrowni Jaworzno III, wyposażonego w kocioł fluidalny umożliwiający spalanie 100% biomasy.

Szczegółowe informacje: http://scc.com.pl/konferencje/en/bkat/

Zapraszamy do uczestnictwa oraz współpracy przy tworzeniu programu Forum!