19 maja 2016
Fundacja Twoja Inicjatywa! organizuje po raz kolejny „Przedsiębiorcą być! w Katowicach!
Spotkanie będzie miało miejsce 31 maja w Urzędzie Miasta Katowice przy ul. Francuskiej 70.

Fundacja Twoja Inicjatywa! organizuje po raz  kolejny „Przedsiębiorcą być! w  Katowicach!

„Zarządzanie talentami", pod takim hasłem odbędą się warsztaty dla mieszkańców Katowic i okolic na temat skutecznego budowania zespołu oraz rozwoju naturalnych kompetencji biznesowych. Spotkanie będzie miało miejsce 31 maja  w Urzędzie Miasta Katowice przy ul. Francuskiej 70. Partnerem wydarzenia jest firma Libers Groups zajmująca się edukacją przedsiębiorców.

 

 „Przedsiębiorcą być!" to spotkania, których celem jest  nie tylko edukacja osób w zakresie przedsiębiorczości, ale również skłanianie uczestników do odkrywania w sobie talentów biznesowych. Bo czym jest prowadzenie biznesu jak nie mieszanką różnych predyspozycji, które mamy a nie zawsze o tym wiemy.  Podczas warsztatów Partner fundacji  prowadząc kilkugodzinne szkolenie postara się wyjaśnić uczestnikom jaki wpływ na nasze życie zawodowe mają trzy elementy: kim jesteś?, gdzie jesteś?, dokąd zmierzasz?.  Będą motywowali słuchaczy aby spróbowali odpowiedzieć sobie na te pytania, gdyż ta wiedza pozwoli  na budowę własnej skutecznej strategii rozwoju w biznesie.  

Prelegenci podczas wydarzenia Przedsiębiorcą być! wyjaśnią pojęcia naturalnych kompetencji przyczyniających się do rozwoju przedsiębiorczości. Zaprezentują jak planować i wdrażać określone cele z sukcesem. Zapewne każdy z nas nie jednokrotnie postawił sobie „coś" za cel, a niestety nasza słabsza strona wygrała i nawet nie ruszyliśmy z miejsca aby go spróbować zrealizować.

„Zarządzanie talentami" to nowe hasło, które będzie tego dnia przyświecało spotkaniu „Przedsiębiorcą być!". Dotychczas organizatorzy skupiali się na przekazaniu wiedzy z zakresu prawnego i księgowego. Tym razem człowiek i jego umiejętności będą brane pod lupę a nie narzędzia rynkowe. Celem spotkań jest aktywizacja osób przedsiębiorczych, które mają potencjał na rozpoczęcie działalności na własny rachunek, tylko często o tym nie wiedzą.

Spotkanie to, poza dawką przydatnej wiedzy, jest również doskonałą okazją  do nawiązania relacji biznesowych, a także do weryfikacji i oceny prowadzonych dotychczas działań w biznesie.

Wszystkich zainteresowanych poznaniem własnych talentów  zapraszamy już dziś do rejestracji online: http://twoja-inicjatywa.pl/konferencja/katowice-przedsiebiorca-byc-zarzadzanie-talentami/

Udział w warsztatach jest bezpłatny w związku z tym liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej na stronie http://twoja-inicjatywa.pl/ oraz Facebooku:

https://www.facebook.com/twojainicjatywa/timeline