05 kwietnia 2016
Katowickie Targi Budowlane Dom i Otoczenie
9 i 10 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym
KATOWICKIE TARGI BUDOWLANE DOM I OTOCZENIE

09-10 kwietnia, Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Honorowy Patronat nad targami objął Prezydent Miasta Katowice, Rektor Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach oraz Śląski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego.

Gościem specjalnym targów będzie Katarzyna Dowbor.

PROMOCJA-TARGI zaprasza do odwiedzenia targów budowlanych DOM I OTOCZENIE, które odbędą się w dniach 09-10.04.2016 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Impreza skierowana jest głównie do mieszkańców województwa Śląskiego, zwłaszcza do tych, którzy są w trakcie budowy, remontu czy też urządzania swojego mieszkania.

Na dwa dni hala zamieni swoje wnętrze na wystawowy charakter, gdzie ofertę przedstawi kilkadziesiąt firm. Na targach wystawcy zaprezentują innowacyjne rozwiązania z zakresu  wykorzystania materiałów budowlanych, instalacyjnych, wyposażenia wnętrz.

Podczas imprezy przedstawiciele firm służyć będą fachowym doradztwem, pomocą oraz udzielą wyczerpujących informacji na temat oferowanych produktów.
To właśnie dzięki targom  zwiedzający będą mogli porównać produkty, ceny a także zamówić
towar wg ofert dostępnych tylko podczas targów.

W trakcie imprezy na zwiedzających jak i wystawców czekać będzie wiele atrakcji. Między innymi konkurs organizowany przez firmę Euretech: ZABIERZ SWÓJ SMARTFON NA TARGI, gdzie do wygrania jest pobyt w hotelu Gołębiewski.  

Ponadto; konkursy dla wystawców jak i zwiedzających, szkolenie „jak skutecznie wykorzystać media społecznościowe, do pozyskiwania nowych klientów w branży budowlanej i wnętrzarskiej”, prelekcje, bezpłatne porady studentów z wydziału architektury WST w Katowicach, Planeta Robotów, Akademia Budowania Klockami Lego, Sala Zabaw Kraina Czarów dla najmłodszych.

program sobota.jpg

program niedziela.jpg