21 stycznia 2016
​Inauguracja School of New Media
6 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, odbędzie się inauguracja nowej szkoły marketingu internetowego w ramach projektu School of New Media.

​Inauguracja School of New Media

Ponad 30 najlepszych specjalistów z całej Polski będzie przekazywać wiedzę z zakresu marketingu internetowego. Organizatorzy School of New Media rozpoczynają projekt edukacyjny dla śląskich przedsiębiorców.

6 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, odbędzie się inauguracja nowej szkoły marketingu internetowego w ramach projektu School of New Media. Wydarzenie ma zrzeszyć wszystkich zainteresowanych tematyką nowych mediów, komunikacji internetowej i marketingu. Podczas inauguracji będzie można nie tylko dowiedzieć się więcej o samej szkole, ale także wysłuchać wykładów pięciu znakomitych prelegentów z obszaru marketingu w Social Media, Public Relations oraz E-commerce.

Katowicka szkoła marketingu internetowego oparta jest na Czwartkach Social Media - sieci spotkań branży internetowej, które odbywają się co miesiąc w 13 miastach w Polsce. Jest także rozwinięciem konferencji Kursor Na Marketing. Założyciele tych dwóch przedsięwzięć – Dawid Pacha (Czwartek Social Media i CEO Realdeal) i Karolina Chrostek (Kursor Na Marketing, CEO Punkt Krytyczny) tłumaczą na czym polega idea projektu:
•    School of New Media opiera się na trzech filarach: Wiedzy, Więzi i Wygodzie. Każdy z nich jest dla nas równie ważny i stanowi wartość, którą oferujemy naszym słuchaczom.

Prelegentami podczas inauguracji, poza Dawidem Pachą i Karoliną Chrostek, są doświadczeni praktycy z branży marketingu internetowego. Wykłady poprowadzą: Dr Jan Zając – badacz i psycholog z UW, współzałożyciel i prezes Sotrendera, jedynej w Polsce firmy badawczej specjalizującej się w social mediach i tworzeniu własnych narzędzi do ich badania, ponadto dr Anna Miotk - Dyrektorka ds. komunikacji w firmie Polskie Badania Internetu, a także Jakub Jasiński - praktyk eCommerce, zarzadzający sklepem internetowym z kosmetykami w międzynarodowej korporacji, Paweł Loedl - Strategy Directora z krakowskiego biura VML Poland odpowiedzialny za strategię takich marek jak Philips, Żywiec, Warka, Johnnie Walker, Bacardi, Tic Tac, Żywiec Zdrój, Red Bull, ING, czy Danon.
Gościem specjalnym, który specjalnie do nas przyleci z Londynu będzie Euan Semple, prelegent, autor wielu publikacji (m.in. książki “Organizations don’t tweet, people do”) i konsultant. Euan przystosował BBC do ery social media, pracował również dla organizacji takich jak BP, Bank Światowy i NATO. Jego wykład odbędzie się w języku angielskim.
Pierwsza edycja School od New Media odbyła się w 2013 roku w Warszawie, z inicjatywy Dawida Pachy, Michała Sławińskiego i Anny Mościckiej. Sukces projektu zainspirował twórców do otwarcia Szkoły na Śląsku. Prezydent Miasta Katowice objął patronat nad wydarzeniem.

Więcej informacji o projekcie na www.schoolofnewmedia.pl

SONMPL - zdjęcie.png