28 października 2015
Targi Nieruchomości NA SWOIM
7. i 8. listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędzie się premierowa impreza z nowego cyklu „Przyjdź, Kup i Zamieszkaj NA SWOIM"

7. i 8. listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym przy ul. Korfantego 35 odbędzie się premierowa impreza z nowego cyklu „Przyjdź, Kup i Zamieszkaj NA SWOIM" - targów nieruchomości przyjaznym użytkownikom. Ich organizatorem jest Group 4 Events - doświadczony zespół specjalistów rynku nieruchomości, który ma na koncie kilkadziesiąt imprez targowych o tym profilu w największych miastach Polski.

Podczas targów będzie można zapoznać się z ofertą blisko 50 wystawców, z których gros stanowią firmy deweloperskie z całej konglomeracji śląskiej m.in. Atal, Okam, J.W. Construction, Dombud, TDJ Estate, Activ, Dębowe Tarasy, Millenium Inwestycje, Perfekt Developer, Park Chopina czy Home Apartamenty. Nie zabraknie również banków takich jak: Pekao S.A., Eurobank, Bank BPH, Bank BZWBK oraz firm oferujących artykuły wykończenia wnętrz np. Fachowiec Liczni wystawcy przygotowują na targi unikalne promocje, z których będzie można skorzystać tylko na miejscu. Podczas specjalnych seminariów targowych i warsztatów prowadzonych przez najlepszych ekspertów będzie można zdobyć wszelkie informacje prawno-kredytowe niezbędne do bezproblemowego zakupu mieszkania, m. in. najnowsze przepisy dotyczące zaciągania kredytów w programie dopłat „Mieszkanie dla Młodych". W strefie Centrum Bezpłatnych Porad specjaliści z wielu dyscyplin (m .in. doradcy finansowi, specjaliści ds. zakupu nieruchomości) będą przez dwa dni targowe służyli darmową radą i poradą. Cały pakiet poradników wszyscy odwiedzający otrzymają również w bezpłatnym katalogu targowym.  

O dobrą - i gorącą - atmosferę na hali zadba zawodowy konferansjer. Najmłodsi uczestnicy targów miło spędzą czas w specjalnej strefie zabaw dla dzieci. Gorącej kawy i herbaty będzie można też napić się w środku w przytulnej kawiarence targowej.

Targi otwarte będą w godzinach 10.00-16.00. Bilet wstępu kosztuje 10 zł i jest możliwość odbioru 30% zniżki na jego zakup poprzez rejestrację na stronie www.targi-naswoim.pl

W sprzedaży są również bilety rodzinne w cenie 15 zł, na który mogą wejść dwie osoby dorosłe z dowolną liczbą dzieci do 15. roku życia.

Więcej informacji o targach: http://www.targi-naswoim.pl/katowice  

katowice_172x88.jpg