13 stycznia 2014
Targi Expochem w Spodku
W dn. 28 lutego - 1 marca 2013 r. w katowickim Spodku odbędą się dwudniowe spotkania przedstawicieli firm, kooperantów przemysłu chemicznego zainteresowanych sprzedażą swoich produktów i rozwiązań oraz nawiązaniem współpracy w przemyśle chemicznych.

  W dn.  28 lutego - 1 marca 2013 r. w katowickim Spodku odbędą się dwudniowe spotkania przedstawicieli firm, kooperantów przemysłu chemicznego zainteresowanych sprzedażą swoich produktów i rozwiązań oraz nawiązaniem współpracy w przemyśle chemicznych.

Złożona sytuacja gospodarcza w Unii Europejskiej i potrzeba dalszego dynamicznego rozwoju przemysłu chemicznego w Polsce wymaga integracji branży. W związku z tym serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w kolejnym forum targowo - konferencyjnym EXPOCHEM 2013 pod nazwą " Integracja chemii w Polsce".

Forum tradycyjnie obejmuje część konferencyjną i targową. W części targowej będzie możliwość zaprezentowania nie tylko oferty sprzewdażowej , ale też potencjalne potrzeby w zakresie surowców technologii i techniki. Dyskusje na stoisku targowym mają umożliwić znalezienie platformy efetkywnej kooperacji. W części konferencyjnej omówiony zostanie proces działań na rzecz konsolidacji chemii w Polsce, który stanowi istotny element w dążeniach do zwrostu udziału przemysłu chemicznego produkcji przemysłowej w Polsce oraz zmniejszenia deficytu handlu zagranicznymi chemikaliami.

Szczegóły na www.expochem.pl