05 marca 2018
Bezpłatne szkolenia dla organizacji NGO "Współpraca, team building"
Fundacja Training Projects zaprasza na bezpłatne szkolenia dla organizacji realizujących projekty edukacyjne i związane z budową kapitału społecznego, albo społeczeństwa obywatelskiego

​Fundacja Training Projects zaprasza na bezpłatne szkolenia dla organizacji realizujących projekty edukacyjne i związane z budową kapitału społecznego, albo społeczeństwa obywatelskiego. Zajęcia będą organizowane do końca roku 2018 w woj. śląskim lub w siedzibie organizacji, dla której szkolenie będzie prowadzone. (Szkolenie jest bezpłatne - natomiast beneficjent zapewnia w swoim zakresie sale na zajęcia).               

Zapraszamy na szkolenie poszerzające umiejętności pracy w zespole, współpracy, team building.

Forma zajęć:

  1. Szkolenie oparte na drużynowych grach symulacyjnych, prowadzonych wraz z finalnymi podsumowaniami, dyskusjami i warsztatowymi analizami. Dyskusje dotyczą umiejętności zespołowych, przywódczych i komunikacyjnych.
  2. Program zawiera gry menedżerskie opracowane dla biznesu i sektora non profit – wymagające strategicznego myślenia, podejmowania decyzji, zarządzania zespołem i komunikacji między grupami. Gry nielosowe (sukces zależy w 100% od decyzji graczy).
  3. Gry dynamiczne, interaktywne, emocjonujące, ale nierywalizacyjne – integrujące zespoły.

Jeżeli reprezentujesz taką organizację i planujesz tego typu szkolenie, prześlij nam krótką aplikację w której zwięźle opiszesz swój projekt a my wesprzemy Cię szkoleniami i doradztwem całkowicie bezpłatnie.

Szkolenia prowadzą Rafał Szczepanik, Iwona Piga, Adam Pasternak i Dorota Owczarska

Więcej na: http://www.szkolenia-integracyjne.pl/

Źródło: ngo.pl

​​​​