07 września 2017
Kiermasz „Gruszkowe Maszkety” podczas Dni Załęża - 16 września
Kiermasz jest eksperymentem w ramach międzynarodowego projektu „Resilient Europe – wzmocnienie potencjału elastyczności miejskiej obszarów zdegradowanych”

W trakcie Dni Załęża, w dniu 16 września, na Placu Londzina (Gruszka Plac) od godz. 14.00 rozpocznie się kiermasz pn. „Gruszkowe Maszkety".

Podczas kiermaszu będzie można zakupić produkty przygotowane przez mieszkańców Załęża. Środki zgromadzone podczas kiermaszu zostaną przeznaczone na realizację wskazanego przez mieszkańców zadania w Załężu. Wśród osób wspierających akcję zostaną rozlosowane upominki.

 

Zapraszamy mieszkańców Załęża do przygotowania ciast, babeczek, sałatek lub innych produktów (rękodzieło) do sprzedaży podczas kiermaszu, gdzie motywem przewodnim jest GRUSZKA.

Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z koordynatorem akcji jest Pani Wioletta Richter z Klubu Młodzieżowego „Wysoki Zamek", tel. 502 – 407 -371.

 gruszkowe3-page-001.jpg

Dla wszystkich osób przygotowujących gruszkowe produkty do sprzedaży przewidziano upominki.

 

Kiermasz jest eksperymentem w ramach międzynarodowego projektu „Resilient Europe – wzmocnienie potencjału elastyczności miejskiej obszarów zdegradowanych" w ramach programu URBACT III, gdzie miasto Katowice jest partnerem.

gruszkowe1-page-001.jpg

​​​​