18 sierpnia 2017
Domowe Podróże vol.2 w ECD Słoneczna Kraina
Zapraszamy rodziców/opiekunów z dziećmi na zajęcia z kreatywnego spędzania czasu z rodziną
We wrześniu zaczynamy Domowe Podróże vol.2 w ECD Słoneczna Kraina. 

Zapraszamy rodziców/opiekunów z dziećmi na zajęcia z kreatywnego spędzania czasu z rodziną.

W programie:
17 września Rozdział pierwszy: Gdy świeci słońce, gdy deszczyk pada
  • NOWE GRY PLANSZOWE Tubywalcy - czyli Magdalena Koloch i Jarosław Szczygielski – zapraszają całe rodziny do świata gier. Powrót do gier planszowych jako atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu dla dzieci i dorosłych to powrót do korzeni i jednocześnie podróż w nieznane. Mottem na to spotkanie będzie: dynamizm, kreatywność i intuicyjność.
  • TANIEC - Taniec to jedna z najbardziej znanych form spędzania wolnego czasu. Od wieków towarzyszy takim wydarzeniom takim jak ślub czy urodziny, wyraża radość z życia. Nauka kroków tanecznych uczy koncentracji, orientacji w przestrzeni, świadomości własnego ciała, mobilizuje do działania. W przerwach na chwilę oddechu dowiemy się jak wygląda życie rodzinne w Armenii.

24 września Rozdział drugi: Sen o Japonii
  • PODSTAWY AIKIDO Aikido to japońska sztuka walki, której zasady opisał opierając się na swoim doświadczeniu Morihei Ueshiba pod koniec dziewiętnastego i na początku dwudziestego wieku. Podczas warsztatów zorganizowanych dla rodzin z dziećmi uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się podstawowych technik wykorzystywanych przez tą sztukę walki. Celem zajęć jest pokazanie, że pewność siebie i odwaga bierze się z wnętrza i systematycznej pracy.
  • WARSZTATY Z HERBATĄ Na warsztatach zrobimy torebki oraz skomponujemy i wymyślimy nazwę dla własnego smaku herbaty. Przy okazji, dzieci nauczą się rozpoznawać i nazywać podstawowe zapachy: czarnej i zielonej herbaty, suszów owocowych.
  • ANIMACJE - DZIEŃ OTWARTY W WIOSCE NINJA!! Dzieciaki, razem ze swoimi opiekunami, mają okazję poznać sekrety legendarnych wojowników! Wspólne zabawy ruchowe nauczą pokonywać własne ograniczenia, dostrzec ukryte talenty, a przede wszystkim, będą doskonałą okazją na wspólne spędzenie czasu dzieci i dorosłych.

WSTĘP WOLNY, wymagana rejestracja, formularz zgłoszeniowy dostępny od 20 sierpnia na stronie katowice.luteranie.pl

Zgłoszenia: domowepodroze2@gmail.com 
Więcej na: katowice.luteranie.pl lub facebook.com/SlonecznaKrainaKatowice/ 


Projekt dofinansowany z środków Urzędu Miasta Katowice

domoweplakat1.jpg

​​​​