07 sierpnia 2017
Od 25 do 27 sierpnia w Szopienicach odbędzie się Festiwal SzopArt.
Fundacja z Pasją poszukuje Wolontariuszy/ek w każdym wieku, pasjonujących się sztuką oraz kulturą, pełnych energii i gotowych do działania, dyspozycyjnych, odpowiedzialnych, otwartych na dialog i pełnych zrozumienia dla złożoności świata, a także osób poc

W ramach wydarzenia w kościele ewangelicko–augsburskim oraz Starej Scenie przy ul. Bednorza 20 wystąpią: Samuel Baron, Tomasz Mreńca, Bukowicz oraz Strzyga!

Oprócz koncertów odbędą się także warsztaty muzyczne dla dzieci oraz pokaz wideosesji nagranych przez formację Silesia Videosession. Dla fanów historii przygotowaliśmy wykłady: dotyczący 500 lat Reformacji i historii ewangelików w Szopienicach oraz wędrówkę do wnętrza kościelnych organów wraz z wykładem o historii tego instrumentu.

Moc atrakcji to także ogrom pracy, ale także wiele nowych wrażeń i doświadczeń, dlatego potrzebujemy pomocy.

Szukamy Wolontariuszy/ek w każdym wieku, pasjonujących się sztuką oraz kulturą, pełnych energii i gotowych do działania, dyspozycyjnych, odpowiedzialnych, otwartych na dialog i pełnych zrozumienia dla złożoności świata, a także osób początkujących – gotowych na nowe wyzwania.

Do zadań wolontariuszy będzie należało:

•    współprowadzenie kont na portalach społecznościowych,

•    produkcja i kolportaż materiałów promocyjnych,

•    kontakt z artystami,

•    opieka nad widzami oraz gośćmi festiwalowymi,

•    obsługa techniczna.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem: kontakt@fundacjazpasja.pl


​​​​