25 lipca 2017
Serdecznie zapraszamy katowickie organizacje pozarządowe na VIII Festiwal Organizacji Pozarządowych
który odbędzie się 8-9 IX. Hasłem przewodnim tegorocznego Festiwalu jest profesjonalizacja III sektora.

Serdecznie zapraszamy katowickie organizacje pozarządowe na VIII Festiwal Organizacji Pozarządowych, który odbędzie się 8-9 IX. Hasłem przewodnim tegorocznego Festiwalu jest profesjonalizacja III sektora.

Pierwszego dnia 8 IX (piątek), godz. 18.30 zapraszamy na spotkanie inauguracyjne, które będzie okazją do porozmawiania oficjalnie i w kuluarach nt. tego czy i jak się profesjonalizować, a także do wymiany własnych doświadczeń i opinii nt. związanych z tym korzyści i wyzwań. A wszystko to w niebanalnej przestrzeni klubokawiarni „Drzwi Zwanej Koniem”, założonej przez spółdzielnię socjalną „Honolulu”.

Drugiego dnia 9 IX (sobota), w godz. 11.00-17.00 zapraszamy na katowicki Rynek do Miasteczka Festiwalowego, które celem jest m.in. promocja i lepsze poznanie działalności ngo. Ponadto w ramach miasteczka funkcjonować będą strefy:

- aktywnej i kreatywnej zabawy

- konsultacyjna – z info nt. budżetu obywatelskiego oraz miejsce badań ankietowych nt. działalności katowickich ngo

- edukacyjna – dyskusje, wykłady, warsztaty nt. związane z profesjonalizacją III sektora

- artystyczna (scena)

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia oraz udziału w różnych formach FOP. W tym celu odbędzie się spotkanie, na którym będziemy dyskutować kwestie związane z kształtem tegorocznego Festiwalu: 22 VIII (wtorek), godz. 15.00, Centrum Organizacji Pozarządowych. Kontakt: m.krakowiak@fil.org.pl, tel. 664 222 044

Poniżej znajduje się link do formularza, poprzez który należy zgłaszać się na Festiwal do 22 VIII

Formularz zgłoszeniowy FOP 2017

​​​​