28 czerwca 2017
ESPORT EDU CAMP 2017 - obóz dla dzieci i młodzieży w wieku 13-18 lat
Organizatorem Esport Edu Camp 2017 jest Stowarzyszenie GTW z Gliwic, obózo dbędzie się w ostatni tydzień wakacji, czyli w dniach od 22 sierpnia (wtorek) do 31 sierpnia (czwartek) 2017 roku w Podlesicach

CZYM JEST ESPORT EDU CAMP 2017? EEC2017 to aktywny wypoczynek i edukacja, połączona z sesjami w League of Legends oraz Counter-Strike: Global Offensive pod okiem profesjonalnych pedagogów oraz trenera e-sportu, którzy zadbają zarówno o pełne bezpieczeństwo rozgrywki, jak i pozwolą uczestnikom zrozumieć zachodzące w trakcie niej procesy, łącząc przyjemne z pożytecznym. EEC2017 to także wspinaczka, wycieczki górskie, nauka języka angielskiego, paintball oraz wiele, wiele innych atrakcji.

GDZIE, KIEDY I DLA KOGO? Esport Edu Camp 2017 odbędzie się w ostatni tydzień wakacji, czyli w dniach od 22 sierpnia (wtorek) do 31 sierpnia (czwartek) 2017 roku w Podlesicach, miejscu położonym wśród przepięknych krajobrazów Jury Krakowsko-Częstochowskiej, malowniczej wiosce pełnej skałek i jaskiń. Obóz adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 13 do 18 roku życia (roczniki 1999 r. do 2004 r.) zainteresowanych e-sportem i aktywnym wypoczynkiem.

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ SIĘ NA EEC2017?  Dla dzieci obóz to zabawa połączona z edukacją i wypoczynkiem oraz szeregiem aktywności ruchowych, dla młodzieży aktywny relaks oraz możliwość spróbowania swoich sił w esporcie, a dla rodziców szansa, by ich dzieci pod opieką profesjonalnej kadry utrwaliły pozytywne oraz skorygowały negatywne zachowania oraz postawy związane z grą.

KOMPLEKSOWA OFERTA! EEC2017 to e-sport, wspinaczka, wycieczki górskie, nauka języka angielskiego, paintball oraz wiele, wiele innych atrakcji. Dodatkowo sesje z psychologiem sportu, spotkania związane z bezpieczeństwem w sieci oraz konsultacje lekarza ortopedy. Dni wypełnione zabawą oraz aktywnym i mądrym wypoczynkiem, które pozwolą dzieciom i młodzieży w harmonijny sposób wrócić do rytmu szkolnego.

ILE KOSZTUJE UDZIAŁ W EEC2017 I CO OBEJMUJE OPŁATA? Całkowity koszt obozu to 1999,00 zł brutto za 10-dniowy aktywny wypoczynek połączony z rozrywką i edukacją. W cenie obozu gwarantowany jest m.in. nocleg (pokoje 2-4 osobowe z łazienkami), wyżywienie (cztery posiłki dziennie – śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), pełna opieka doświadczonej kadry, ubezpieczenie NNW, wszystkie opisane wyżej atrakcje, konsultacje z psychologiem sportu oraz lekarzem ortopedą, możliwość korzystania z boisk, wejście do Parku Linowego, sprzęt i materiały do zajęć, płytka ze zdjęciami oraz dyplomy dla każdego uczestnika, wyjścia na kąpielisko, wejście na górę Zborów, ogniska oraz zajęcia integracyjne i pamiątkowa koszulka z obozu. Cena nie obejmuje transportu – transport jest on możliwy w drodze indywidualnych ustaleń.​

więcej informacji:

http://esport.edu.pl/eec2017/


​​​​