03 marca 2013
III Turniej Piłki Nożnej Halowej dla dzieci z domów dziecka
Serdecznie zapraszamy wszystkich na III Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Rektora Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania im gen. J.Ziętka w Katowicach dla dzieci z domów dziecka pod patronatem Prezydenta Miasta Katowice Pana Piotra Uszoka. Impreza odbędz

​Serdecznie zapraszamy wszystkich na III Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Rektora Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania im gen. J.Ziętka w Katowicach dla dzieci z domów dziecka pod patronatem Prezydenta Miasta Katowice Pana Piotra Uszoka.
Impreza odbędzie się 3 marca 2013r. na sali gimnastycznej katowickiego „Spodka” w godzinach od 9:00 do 15:00.

Organizatorem imprezy jest Klub Uczelniany AZS przy Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania oraz Śląska Wyższa Szkoła Zarządzania. W współpracę zaangażował się także Urząd Miasta Katowice - Wydział Sportu i Turystyki, a także Wydział Promocji. Patronat sportowy nad turniejem tradycyjnie jak co roku objął Górnik Zabrze i GKS Katowice. Głównymi aktorami niedzielnych zmagań będą dzieciaki z domów dziecka z rocznika 1998 i młodsi.

W zmaganiach zobaczymy zespoły m.in. z Rybnika, Kłobucka, Oświęcimia, Sarnowa, Katowic, a także dwie ekipy ze Szczecina. Drużyny będą liczyć po 6 zawodników.

W trakcie turnieju odbędzie się mecz gwiazd, którymi głównymi bohaterami będzie drużyna złożona z sportowców, dziennikarzy, artystów, która zmierzy się z reprezentacją Urzędu Miasta Katowice. Mecz przewidywany jest na godzinę 12.00.
Dodatkowo przewidujemy konkurs żonglerki wśród zawodników, a także wybierzemy najlepszego bramkarza, zawodnika oraz strzelca turnieju.
Zapraszamy również na nasz fanpage na facebooku AZS SWSZ Katowice.

PLAKAT-AZS2.jpg