06 września 2018
Do lekarza bez kolejki na www.LekarzeBezKolejki.pl
Serwis umożliwia zarezerwowanie wizyty lekarskiej za pomocą kilku kliknięć

Od teraz pacjenci mogą szybko i bez kolejki umówić wizytę u lekarza. Serwis LekarzeBezKolejki.pl umożliwia zarezerwowanie wizyty lekarskiej, prywatnej lub na NFZ, za pomocą kilku kliknięć!

 

Korzystanie z serwisu LekarzeBezKolejki.pl jest bardzo proste, wystarczy:

 1. Wyszukać specjalizację lub nazwisko lekarza oraz miasto, by mieć dostęp do tysięcy specjalistów zarejestrowanych w bazie. W wynikach wyszukiwania wyświetli się zarówno opcja wizyty prywatnej, jak i na NFZ. W tym drugim przypadku należy pamiętać o odpowiednim skierowaniu od lekarza POZ. Listę dostępnych terminów u specjalistów można w łatwy sposób posortować datami lub według najbliższej lokalizacji.
 2. Wybrać termin i godzinę wizyty. Po dokonaniu wyboru, pacjent musi podać swoje dane kontaktowe, aby dokończyć proces rezerwacji.
 3. Następnie należy poczekać na informację zwrotną z potwierdzeniem, które zostanie wysłane drogą mailową. Na krótko przed terminem wizyty wysłane zostanie przypomnienie w postaci wiadomości SMS oraz e-mail.

   
  Serwis LekarzeBezKolejki.pl powstał zgodnie z wytycznymi Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Oznacza to, że spełnia najwyższe standardy ochrony danych osobowych.

  Serwis jest częścią projektu OSOZ.

   

POZWÓL DBAĆ O TWOJE ZDROWIE

W trosce o zdrowie mieszkańców, miasto Katowice przystąpiło do współpracy z firmą OSOZ SA., organizatorem serwisów zdrowotnych dla społeczeństwa, na platformie Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia OSOZ.  W ramach projektu mieszkańcy Katowic oraz Śląska mogą korzystać z nowoczesnych narzędzi wspomagających zdrowie dostępnych na portalu  www.osoz.pl.