24 listopada 2017
Fabryka Naukowców zaprasza na Spotkanie z Mikołajem
Z okazji zbliżających się mikołajek, Fabryka Naukowców zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 5 do 13 lat na spotkanie z Mikołajem 2 i 3 grudnia!

Z okazji zbliżających się mikołajek, Fabryka Naukowców zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 5 do 13 lat na spotkanie z Mikołajem! Przez cały weekend (2-3 grudnia) czeka na Was mnóstwo atrakcji m.in.:

·         SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM! On wie czy byłeś grzeczny w tym roku 😉

·         BUDOWANIE I PROGRAMOWANIE ROBOTÓW Z LEGO - Tańczący Mikołaj z Reniferem na pewno rozweseli naszych najmłodszych, a dla starszych proponujemy robota, który będzie rysował ozdoby świąteczne!)

·         PROGRAMOWANIE GIER! - Coś specjalnego dla fanów gier komputerowych! Idealna okazja do tego, żeby stworzyć własną grę, wcielić się w rolę Mikołaja i zebrać wszystkie prezenty!

·         DOŚWIADCZENIA CHEMICZNE! - Wyczekujesz pierwszego śniegu? Zostań Detektywem
i odkryj polimer, który pozwoli Ci stworzyć sztuczny śnieg, którym będziesz mógł się cieszyć nawet latem!

·         KONKURSY! - Na kreatywnych i lubiących rywalizacje konstruktorów czekają konkursy! Zbuduj ozdobę świąteczną z klocków LEGO lub PlusPlus i wygraj fantastyczne nagrody!

GDZIE?

Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, ul. Bankowa 14

KIEDY?

Sobota            02 grudnia 2017 r. godz. 14:00 – 18:00
Niedziela 03 grudnia 2017 r. godz. 09:00 – 17:30

WSTĘP: Udział w imprezie jest bezpłatny!
ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja, poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego http://www.fabrykanaukowcow.pl/zapisz/warsztaty-mikolajkowe.html

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE: http://fabrykanaukowcow.pl/oferta-zajecia-edukacyjne-dla-dzieci/warsztaty-i-zabawy/warsztaty-mikolajkowe.html