16 lipca 2017
Przygotuj się do Katowice Business Run!
W lipcu rozpoczęły się się bezpłatne sesje treningowe, dedykowane przede wszystkim osobom, które planują start w piątej edycji Katowice Business Run.

CityFit przygotuje biegaczy do Katowice Business Run

W lipcu rozpoczęły się się bezpłatne sesje treningowe, dedykowane przede wszystkim osobom, które planują start w piątej edycji Katowice Business Run. Profesjonalni trenerzy z klubu fitness CityFit Katowice poprowadzą przygotowania do tego jedynego w swoim rodzaju charytatywnego biegu sztafetowego.

Tylko 23 godziny zajęło zapełnienie 2500 miejsc na liście startowej Katowice Business Run. A ile czasu potrzeba by przygotować się do tego biegu? Patrycja Klos – trener z katowickiego klubu fitness CityFit – proponuje rozpoczęcie regularnych treningów już teraz.

Dlatego w lipcu i sierpniu prowadzone będą bezpłatne sesje treningowe dedykowane przede wszystkim osobom pragnącym wystartować w Katowice Business Run 2017 – mile widziane są także inne osoby, chcące poprawić swoją kondycję i pobiegać pod okiem profesjonalnego trenera.

„Przygotowanie motoryczne pod kątem biegowym zapewni bezpieczny i udany start. Nasze zmagania poprzedzi rozgrzewka całego ciała a następnie uczestnicy poznają plan na konkretny dzień. Ważne jest tu systematyka co zapewni ciągłość w procesie przygotowania. Zależy nam aby każdy mógł uzyskać jak najwięcej wiedzy i umiejętności." – wyjaśnia Patrycja Klos.

Treningi odbywają się w czwartki, zawsze o godzinie 18:00. Biegacze spotykają się na Dolinie Trzech Stawów, pomiędzy parkingiem na ulicy Pułaskiego a Stawem Ozdobnym.  Szczegółowy harmonogram treningów znajduje się na stronie internetowej Katowice Business Run: http://katowicebusinessrun.pl/pl/treningi.

Jak zapewnia trener CityFit, Patrycja Klos – „Trening będzie dopasowany do poziomu grupy, dlatego. każdy biegacz - zarównopoczątkujący jak i zaawansowany - znajdzie w nim coś dla siebie".

Katowice Business Run wystartuje w tym roku 3 września i pomoże stanąć na nogi Sebastianowi Idziakowi i Januszowi Rokickiemu. Wydarzenie w Katowicach jest częścią ogólnopolskiej imprezy charytatywnej – Poland Business Run. W ciagu poprzednich edycji, dzięki biegaczom oraz fantastycznym ludziom wspierającym i współorganizującym imprezę, udało się pomóc ponad stu osobom w siedmiu miastach Polski. Poland Business Run, to obecnie najpopularniejszy bieg charytatywny w kraju, który ideą pomagania poprzez sport inspiruje kolejne osoby i organizacje.

„Biegać może każdy, dlatego zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy. Będzie to zarówno mile spędzony czas jak i dobre przygotowanie do samego startu w imprezie" – podsumowuje Michał Jońca, Club Manager z CityFit Katowice.

Mapka City Fit.PNG

 

Daty treningów z CityFit – start 18:00:

Dolina Trzech Stawów, Katowice
zbiórka pomiędzy parkingiem na ulicy Pułaskiego a Stawem Ozdobnym

20.07, 27.07, 03.08, 10.08, 17.08, 24.08 i 31.08

 

Więcej informacji o treningach na: http://katowicebusinessrun.pl/pl/treningi

Więcej o CityFit na: http://cityfit.pl/

 

Organizatorzy Katowice Business Run 2017: Fundacja Poland Busienss Run, Capgemini, JCommerce, Nexteer Automotive Poland, Rockwell Automation, Miasto Katowice.

Sponsorzy Katowice Business Run 2017: PKP Cargo, ING Services Polska, PwC Polska, Future Processing, Takeda Pharmaceutical Company Limited, Dachser, Aldi