26 marca 2017
Regionalne targi franczyzy „Pomysł na firmę" – targi pomysłów na biznes
W dniach 31 marca - 1 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym

logo Targi Pomysl na firme.jpg

Regionalne targi franczyzy „Pomysł na firmę" – targi pomysłów na biznes

W dniach 31 marca – 1 kwietnia 2017 r. w Katowicach odbędą się regionalne targi franczyzy „Pomysł na firmę". W tym roku będzie to już druga edycja wydarzenia. Regionalne targi „Pomysł na firmę" dedykowane są przedsiębiorcom, którzy szukają bezpiecznego i sprawdzonego pomysłu na biznes pod znaną marką. Jest to miejsce spotkań dwóch stron franczyzowego biznesu, gdzie przyszli franczyzobiorcy i partnerzy mogą poznać zasady współpracy z najbardziej znanymi i sprawdzonymi markami, nawiązać pierwsze kontakty biznesowe i porównać warunki współpracy licencyjnej. W regionalnych targach franczyzy „Pomysł na firmę" weźmie udział ok. 70 firm franczyzowych z kilkunastu branż z Polski i zagranicy.

Podczas targów odbędzie się również Forum Szkoleniowe, czyli cykl wykładów prowadzonych przez praktyków biznesu i specjalistów ds. rynku franczyzowego. Wyjaśnią, jak wybrać biznes dla siebie, na co zwrócić uwagę w umowie franczyzowej oraz ile można zarobić na franczyzie. Gościem specjalnym forum będzie Marcin Hakiel, tancerz i właściciel szkół tańca Hakiel Akademia Tańca, który opowie o swoich doświadczeniach związanych z własnym biznesem.

Regionalne targi franczyzy „Pomysł na firmę 2017" odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w dniach 31 marca – 1 kwietnia w godz. 9.00-17.00 (piątek) i w godz. 9.00-15.00 (sobota). Więcej informacji na www.pomyslnafirme.com