22 lutego 2017
Spotkanie Klubu Mamuśki
Warsztaty przeznaczone dla mam, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu psychologii dziecka i nabyć umiejętności pomocnych w kształtowaniu uczuciowości własnych pociech.

28 lutego o godz. 18.00 w Strefie Centralnej przy pl. Sejmu Śląskiego 2 odbędą się warsztaty przeznaczone dla mam, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu psychologii dziecka i nabyć umiejętności pomocnych w kształtowaniu uczuciowości własnych pociech. 

Warsztaty oparte o koncepcję "wychowania bez porażek" Thomasa Gordona omawiają rolę uczuć w życiu dziecka, ich podłoże ewolucyjne, fizjologiczne i to, jak emocje oddziałują w ciele małego człowieka. Poruszone zostaną sposoby, które stosowane przez rodziców pomagają dziecku wyrażać emocje w sposób konstruktywny. Zostanie omówione to, jak dziecko przeżywa różne stany emocjonalne. Analizie zostanie poddane również to, co mówić, a czego nie mówić dziecku, aby nie ranić jego uczuć - wypowiedzi otwierające i zamykające na dalszą rozmowę.

Prowadzący: Angelika Kaźmierczak, psycholog, logopeda, trener z uprawnieniami pedagogicznymi. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzicami. W pracy ma kontakt również z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Prowadzi wiele szkoleń z zakresu psychologii, precesu uczenia się oraz metod wykorzystujących muzykę i rych w pracy z dzieckiem. Realizuje program "Szkoła rodziców i wychowawców", który pomaga dorosłym poznać sposoby na budowanie bliskeij relacji z ich pociechami.
www.psychologo.pl
www.facebook.com/psychologozabrze

Wspólnie spędzony czas w gronie mam uwieczni klubowa fotograf Agnieszka Łukaszewska-Wilczek.

Zapisy: katowice@klubmamuski.pl
Imię i Nazwisko, w tytule; miesiąc spotkania.​


Więcej o warsztatach: https://www.facebook.com/events/100496110478019/