18 stycznia 2017
Zagłosuj na Najlepszego Praktykodawcę w plebiscycie
„Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016"!

Zagłosuj na Najlepszego Praktykodawcę w plebiscycie

„Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016"!

 

Rozpoczął się trzeci etap konkursu „Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016" – plebiscyt publiczności. Konkurs ma na celu nagrodzenie firm, które organizują praktyki i staże o dużej wartości edukacyjnej oraz wysokim standardzie.

 

Konkurs składa się z trzech etapów. W pierwszym etapie studenci, absolwenci i pracodawcy zgłaszali podmioty gospodarcze, które ich zdaniem organizują wartościowe praktyki lub staże. Do Konkursu zgłoszono łącznie 41 firm i instytucji z województwa śląskiego.

 

W drugim etapie uczestnicy konkursu wypełniali kwestionariusze ankiet opisujące organizowane przez nich praktyki. Ankiety zostały poddane ocenie przez koordynatora konkursu, w efekcie czego wyłonionych zostało 15 podmiotów gospodarczych, które uzyskały najwyższą ilość punktów.

 

Właśnie rozpoczął się trzeci etap konkursu – plebiscyt publiczności z udziałem 15 najwyżej ocenionych firm i instytucji. Nominowane podmioty wyróżniają się na tle innych, gdyż nie traktują studentów jako „zło konieczne", lecz przygotowują ich do startu w życie zawodowe.

 

Głosowanie rozpoczyna się 18 stycznia i potrwa do 16 lutego 2017 roku za pośrednictwem strony Dziennika Zachodniego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Najlepszych Praktykodawców Województwa Śląskiego i oddawania swojego głosu:

 

>> ZAGŁOSUJ <<

 

Laureaci Konkursu, a także firmy nagrodzone przez Kapitułę Konkursu, zostaną nagrodzeni 23 lutego 2017 roku o godz. 15:00 w katowickim Pałacu Goldensteinów.