26 sierpnia 2014
Do IV Europejskiego Kongresu MŚP pozostał niecały miesiąc!
Jakie są największe zagrożenia dla bezpieczeństwa funkcjonowania firmy sektora MŚP i jak im przeciwdziałać? Jak odnaleźć się w gąszczu przepisów? Jak bronić się przed nieuczciwą konkurencją? To tylko część pytań, na które wspólnej odpowiedzi szukać będą p

​​​Jakie są największe zagrożenia dla bezpieczeństwa funkcjonowania firmy sektora MŚP i jak im przeciwdziałać? Jak odnaleźć się w gąszczu przepisów? Jak bronić się przed nieuczciwą konkurencją? To tylko część pytań, na które wspólnej odpowiedzi szukać będą paneliści oraz uczestnicy IV Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Sesje panelowe skupiać się będą wokół ścieżek tematycznych związanych z takimi zagadnieniami jak prawo i polityka, innowacyjność, nowe pomysły i rozwój, edukacja i HR oraz współpraca – także w wymiarze międzynarodowym. Kongres stanowi doskonałą okazję by na co dzień zatomizowani przedsiębiorcy mogli mówić jednym, silnym głosem.


Podczas trwającego cztery dni kongresu odbędzie się ponad trzydzieści paneli dyskusyjnych. Oprócz tego w trakcie wydarzenia będzie miała miejsce uroczysta sesja Sejmiku Województwa Śląskiego. Z kolei wśród wydarzeń towarzyszących znajdują się między innymi Targi Usług i Produktów dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw Biznes EXPO.


Prace nad przygotowaniami do największego spotkania branży MŚP są już na ostatniej prostej. Za cztery tygodnie przedstawiciele świata nauki, administracji rządowej i samorządowej oraz praktycy biznesu spotkają się w Katowicach, aby podjąć dyskusję nad przyszłością polskich i europejskich małych i średnich przedsiębiorstw.

Rejestracja oraz udział w Kongresie są bezpłatne. Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie www.kongresmsp.eu. Zapraszamy do Katowic!