09 stycznia 2019
Rekrutacja do oddziału AIESEC w Katowicach
Chcesz robić coś więcej, niż studia? Szukasz ludzi, z którymi będziesz mógł aktywnie wpływać na społeczność Twojego miasta?

Chcesz robić coś więcej, niż studia? Szukasz ludzi, z którymi będziesz mógł aktywnie wpływać na społeczność Twojego miasta? Zastanawiasz się, czy w Katowicach jest miejsce, w którym rozwiniesz umiejętności miękkie i zyskasz praktyczne doświadczenie w obszarach takich jak sprzedaż, marketing, czy zarządzanie zasobami ludzkimi?

Właśnie ruszyła rekrutacja do organizacji AIESEC KATOWICE UE, która od 39 lat działa przy Uniwersytecie Ekonomicznym, zrzeszając studentów z uczelni całego województwa. Realizowane przez Stowarzyszenie projekty związane z prowadzeniem wymian międzynarodowych pozwalają młodym ludziom szerzyć otwartość na inne kultury i wspierać edukację społeczno-kulturową

w naszym rejonie. Poprzez wykonywanie zadań w ramach organizowanych przedsięwzięć, studenci

i uczniowie szkół średnich mogą spróbować swoich sił m. in. w pozyskiwaniu partnerów, negocjacjach, tworzeniu kampanii promocyjnych, współpracy z mediami i instytucjami, prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, czy organizacji wydarzeń. Działanie w projekcie to przede wszystkim praktyczna lekcja kompetencji miękkich, takich jak praca w zespole (również multikulturowym), efektywna komunikacja, umiejętność formułowania i rozwiązywania problemów, które są wymieniane jako jedne z najbardziej pożądanych przez pracodawców.

Jeśli chcesz dołączyć do AIESEC KATOWICE UE i aktywnie działać dla naszego miasta, zdobywać praktyczną wiedzę i poznać innych młodych, zaangażowanych ludzi, do 29 stycznia wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie http://aiesec.pl/rekrutacja/ i zdecyduj, w jakim kierunku chcesz rozwijać siebie i swoje otoczenie. Po otrzymaniu telefonu z zaproszeniem na spotkanie, przyjdź na rozmowę rekrutacyjną, by dać się lepiej poznać i pokazać swój punkt widzenia. Podczas zadania grupowego będziesz mieć okazję do skonfrontowania swoich pomysłów z pomysłami innych i wspólnie wypracujecie sposób ich realizacji.

AIESEC jest największą, niezależną organizacją prowadzoną przez 70 000 młodych ludzi

w 122 krajach świata. Od niemal 70 lat celem stowarzyszenia jest rozwój cech liderskich poprzez

możliwość realizacji projektów wspierających realizację wymian międzynarodowych.

Oddział Lokalny AIESEC KATOWICE UE zaprasza do kontaktu drogą mailową:

aiesec.katowice@gmail.com

oraz odwiedzania biura, które mieści się w:

AIESEC Polska Oddział Lokalny Katowice Uniwersytet Ekonomiczny

40-287 Katowice przy ulicy 1-Maja 50, w pokoju 213 i  jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 19:00

Proces rekrutacji trwa od 7 do 29 stycznia.

Aplikować można na stronie: http://aiesec.pl/rekrutacja/


KONTAKT:

Radosław Misiek

Wiceprzewodniczący ds. Kontaktów z Partnerami

AIESEC Polska Oddział Lokalny Katowice UE

Tel.: 692 788 873

E-mail: radek.misiek.003@gmail.com

AIESEC 2019.jpg

​​​​