12 lipca 2018
Poszukiwani wolontariusze do katowickiego etapu 75. Tour de Pologne
W związku z organizacją katowickiego etapu 75. Tour de Pologne UCI World Tour serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Wolontariacie.

​W związku z organizacją katowickiego etapu 75. Tour de Pologne UCI World Tour serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Wolontariacie.

Wyścig Tour de Pologne jest jedną z największych imprez kolarskich w Europie, a tym samym  wydarzeniem na stałe wpisanym w kalendarz Katowic, ważnym dla promocji miasta i regionu w świecie. Poprzez aktywny udział w wydarzeniach wolontariusze przyczyniają się do rozwoju społeczności, na rzecz których pracują, a zarazem zyskują cenne doświadczenia edukacyjne. Jest to doskonała okazja do nauki pracy w zespole, a także poznania wielu ludzi. Wolontariat łączy pokolenia, wyobraźnia i kreatywność młodych może i powinna korzystać z doświadczenia i wiedzy seniorów.

WOLONTARIUSZE: 16 +

TERMIN: 5 sierpnia 2018 r.

ŚWIADCZENIA: ubezpieczenie na czas trwania wydarzenia, pamiątkowe gadżety, posiłek  regeneracyjny, certyfikat uczestnictwa w projekcie.                                                                                 .

ZGŁOSZENIE: https://goo.gl/forms/cWI6bmBlfTAR7urI2

Zachęcamy także do pomocy przy kolportażu ulotek informacyjnych 75. Tour de Pologne 2018
w Katowicach w dniach 21/22/28/29 lipca, 1/2/3 sierpnia. Deklaracji udziału w wybranym przez siebie dniu można dokonać w drugiej sekcji zgłoszenia.

Zasady uczestnictwa w projekcie WOLONTARIAT KATOWICE  na stronie http://katowice.eu/miasto/turystyka-i-sport/wolontariat-katowice/formularz-zg%C5%82oszeniowy

Zachęcamy do rejestracji w bazie projektu Wolontariat Katowice 2018. Aby zgłosić swoją kandydaturę, należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy pod poniższym linkiem:    

Formularz Zgłoszeniowy

Osoby znajdujące się w bazie będą informowane drogą mailową o poszczególnych rekrutacjach.

ZAPISÓW MOŻNA DOKONAĆ TAKŻE POPRZEZ KONTAK TELEFONICZNY LUB BEZPOŚREDNI:
Urząd Miasta Katowice, Biuro Pełnomocnika Prezydenta ds. Organizacji Imprez Strategicznych,
Ul. 3 Maja 7, IV piętro, pokój 407.

Tour de Pologne.jpg

​​​​