11 lipca 2018
Krąg Kobiet rozpoczyna się we wrześniu 2018.
Centrum Szkolenia i Rozwoju Osobistego MERITUM zaprasza serdecznie do Kręgu Kobiet rozpoczynającego się we wrześniu 2018.

​Centrum Szkolenia i Rozwoju Osobistego MERITUM zaprasza serdecznie do Kręgu Kobiet rozpoczynającego się we wrześniu 2018. 

Jeśli ważne jest dla Ciebie, by w bezpiecznym miejscu, wśród życzliwych Ci osób, cieszyć się swoimi osobistymi radościami, celebrować kobiecość, a czasami zapłakać (i nikt nie będzie Cię za to oceniał) – zapraszam Cię do Kręgu Kobiet. To naprawdę specjalne miejsce, gdzie już od lat dzielimy się swoimi doświadczeniami i tworzymy wspólnotę opartą na idei siostrzeństwa. Wzmacniamy tu szacunek i zaufanie do samych siebie oraz do innych kobiet, rozwijamy kreatywność oraz intuicję.

Celem Kręgu jest odkrywanie i poddanie się swojej kobiecej naturze. Osiągniemy to poprzez wzajemne wspieranie się, wymianę doświadczeń, słuchanie własnej intuicji oraz głosu serca. Poszerzając swoją świadomość i rozwijając siebie możemy inspirować zmiany we własnych rodzinach, dzielić się miłością i pragnieniem pokoju z naszymi dziećmi, bliskimi i wszystkimi, których spotykamy na swojej drodze.

Krąg to miejsce, gdzie czcimy to, co święte w kobiecie, by móc dzielić się takimi wartościami jak: macierzyńskość, opiekuńczość, intuicja, wytrwałość, wsparcie emocjonalne, tworzenie związków opartych na miłości, z szacunkiem dla Ziemi.

Koszt:

Koszt udziału w całorocznym cyklu (12 spotkań) wynosi 480 zł

Zgłoszenia:

Zgłoszenia, do dnia  30. sierpnia 2018 r. prosimy przesyłać na adres: katowicemeritum@gmail.com
Liczy się kolejność zgłoszeń.

Więcej szczegółów na: http://trenerzy.slask.pl/wydarzenie/krag-kobiet-zapisy-do-nowej-grupy-2/

​​​​