08 marca 2018
Aukcja Charytatywna Fundacji Futprints!
Już 14 marca, w katowickim klubie Królestwo, w godzinach 20.30 – 21-30, odbędzie się Aukcja Charytatywna Fundacji Futprints!

aukcja.jpg

Chcesz dowiedzieć się jak zrobić oryginalne, włoskie tiramisu? Marzysz o tym, żeby spędzić godzinę w towarzystwie autentycznego Anglika? A może od lat nie daje Ci spokoju myśl, że ciągle nie potrafisz grać na pianinie, perkusji czy gitarze? Dość rozterek :) Dołącz do Aukcji Charytatywnej, organizowanej przez Fundację Futprints, na której wylicytujesz nowe umiejętności I ciekawie spędzony czas!!

Już 14 marca, w katowickim klubie Królestwo, w godzinach 20.30 – 21-30, odbędzie się Aukcja Charytatywna Fundacji Futprints! Aukcja jest społeczną inicjatywą wolontariuszy i przyjaciół Fundacji, którzy w nietypowy sposób chcą zbierać środki na działania Fundacji. Jaki jest ich pomysł? Każdy z nich wystawia “do licytacji” swoje umiejetności, zainteresowania czy przedmioty o szczególnym znaczeniu (np. przypominają o rodzinnych stronach, przypominają przyjaciół czy też dobrze spędzony czas). Uczestnicy, podczas licytacji, mogą nabyć oferowane “przedmioty”. Co znajdziecie wśród nich? Np. Lekcje gotowania oryginalnego włoskiego tiramisu, prowadzoną przez niezwykle sympatyczną Mariechiare. Można tez licytowac sie o lekcje języka arabskiego czy niemieckiego, które poprowadzą native speakerzy. Wśród licytowanych “przedmiotów” sa również lekcja makijażu, bilety na koncert w NOSPR, oryginalny ser Gouda, korepetycje z matematyki czy nauka haftu krzyżykowego. Pełną ofertę przedstawimy niedługo :)

Po co to wszystko?
Podczas licytacji, wolontariusze i przyjaciele Fundacji Futprint zbierają środki na finansowane działań Fundacji. Przede wszystkim na prowadzenie “Centrum Społecznościowego” przy ul. Kordeckiego 5, w którym wsparcie uzyskują róne grupy: osoby bezdomne, osoby ubogie, obcokrajowcy czy seniorzy. Wszystkie pieniądze, które zostaną zebrane podczas aukcji, zostaną przekazane na działania na rzecz osób bezdomnych: na zakup kawy, herbaty i cukru, z których bezpłatnie mogą korzystać bezdomni; na materiały na warsztaty, które organizowane są dla nich w godzinach pracy centrum a także na wsparcie działań, prowadzonych w schronisku dla bezdomnych kobiet i kobiet z dziećmi (Fundacja organizuje dla nich spotkania, pikniki, warsztaty plastyczne i rękodzieła).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak funckjonuje Fundacja, zapraszamy na stronę: http://www.fundacjafutprints.com/pl/witam/ lub na nasz fanpage: https://www.facebook.com/futprintspl/

​​​​