08 listopada 2017
English Cafe for environment - spotkanie konwersacyjne
Stowarzyszenie Wolnej Herbaty razem ze Stowarzyszeniem Instytut Regionalny w Katowicach serdecznie zapraszają na spotkanie konwersacyjne "English Cafe for environment".

Stowarzyszenie Wolnej Herbaty razem ze Stowarzyszeniem Instytut Regionalny w Katowicach organizuje 20 listopada spotkanie konwersacyjne w Katowicach: "English Cafe for environment". Spotkanie jest bezpłatne i ma na celu ćwiczenie umiejętności językowych, lokalną integrację z obcokrajowcami oraz zwiększenie świadomości ekologicznej uczestników wydarzenia.

English Café to doskonały sposób, by poznać ludzi z Katowic oraz obcokrajowców i jednocześnie poćwiczyć swoje umiejętności językowe. Tym razem spotkamy się by dyskutować na tematy związane z ochroną środowiska i ruchem zero waste. Dyskusję przy stolikach moderować będzie dla nas Stowarzyszenie Wolnej Herbaty. Dołącz do nas dwudziestego listopada o godzinie 18 w sali przy Scena w Malarni (ul. Teatralna 2a).

 Dlaczego warto być na English Cafe?

• przyjazna i towarzyska atmosfera

• nowe znajomości zarówno zawodowe jak i do wspólnego spędzania wolnego czasu

• podziel się swoimi pomysłami i doświadczeniami

• popraw swoje umiejętności angielskiego (Odważ się mówić ;))

• otwarte, globalne i bezpieczne środowisko

• baw się grami językowymi i ciekawymi prezentacjami

• poznaj inne osoby zainteresowane tematyką związaną z ochroną środowiska

 

Wydarzenie jest organizowane w ramach Europejskiego Tygodnia dla Ograniczenia Odpadów, który odbywa się w dniach 18-26 Listopada. Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Wolnej Herbaty i Instytut Regionalny w Katowicach.

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/126996297989385/?active_tab=about

​​​​