Calendar
Title and navigation
<<<grudzień 2017>>>
grudzień 2017
PWŚCPSN
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
20 listopada 2015
Już 29 listopada wybory do Rad Jednostek Pomocniczych
Mieszkańców Dębu, Osiedla Tysiąclecia oraz Wełnowca i Józefowca zapraszamy do lokali wyborczych

W niedzielę 29 listopada 2015 roku na terenie Osiedla Tysiąclecia, Dębu i Wełnowca - Józefowca odbędą się wybory odpowiednio do Rady Jednostki Pomocniczej nr 9 Osiedle Tysiąclecia, nr 10 Dąb i nr 11 Wełnowiec – Józefowiec.


Na głosowanie zapraszamy osoby, które najpóźniej w dniu wyborów kończą 18 lat, stale zamieszkują na terenie ww. dzielnic, figurują w rejestrze wyborców i posiadają czynne prawo wyborcze.

Wybory poprzez tajne głosowanie zostaną przeprowadzone w stałych lokalach wyborczych, zlokalizowanych na terenie ww. dzielnic w godzinach od 7.00 do 19.00. Wyborca może zagłosować tylko na jedną osobę poprzez postawienie znaku „X” w kratce z lewej strony obok nazwiska kandydata, na którego głosuje.


OSIEDLE TYSIĄCLECIA


Lista kandydatów na Radnych w wyborach do Rady Jednostki Pomocniczej nr 9 Osiedle Tysiąclecia


Gdzie głosować?


1.Przedszkole nr 57 przy ul. Piastów nr 13

Obwód nr 89 dla mieszkańców ulic: Park Bederowiec, Piastów nr parzyste od 16 do 20 i nr nieparzyste od 7 do 13.

2.Szkoła Podstawowa nr 66 przy Al. Krzywoustego nr 7

Obwód nr 90 dla mieszkańców ulic: Al. Krzywoustego nr 7, Piastów nr 3, 5, 10, 12, 22, 24 i 26.

3.Młodzieżowy Dom Kultury przy ul. Tysiąclecia nr 5

Połączone w 1 obwód Obwody nr 91/92 dla mieszkańców ulic: Al. Krzywoustego nr 2, 4, 6 i 9, Brodatego, Jagiełły, Pl. Reagana, Tysiąclecia nr 1, 4, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 41, 45 i 47, Mieszka I nr 1, 5, 6, 7, 9, 11 i Pl. Podwyższenia Krzyża.

4.Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 przy Al. Krzywoustego nr 11

Obwód nr 93 dla mieszkańców ulic: Al. Krzywoustego nr 1, 11, 11a i 13, Mieszka I nr 15, Tysiąclecia nr 21, 23, 25, 29, 33, 35, 37 i 39.

5.Spółdzielczy Ośrodek Kultury przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” przy ul. Zawiszy Czarnego nr 8

Obwód nr 94 dla mieszkańców ulic: Al. Księcia Henryka Pobożnego, Chorzowskiej nr parzyste od 206 do końca i Zawiszy Czarnego.

6.Przedszkole nr 90 przy ul. Chrobrego nr 39

Obwód nr 95 dla mieszkańców ulic: Chrobrego nr 26, 31, 32, 37, 39 i 43.

7.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 przy ul. Chrobrego nr 4

Obwód nr 96 dla mieszkańców ulic: Chrobrego nr 4, 13, 17, 21, 23, 25 i 38, Tysiąclecia nr 86, 86a i 86b.

8.Przedszkole nr 34 przy ul. Tysiąclecia nr 84a

Obwód nr 97 dla mieszkańców ulic: Tysiąclecia nr 84, 84a, 88, 90 i 92.

9.Szkoła Podstawowa nr 59 przy ul. Chrobrego nr 5

Połączone w 1 obwód Obwody nr 98/99 dla mieszkańców ulic: Al. Księżnej Jadwigi Śląskiej, Ułańskiej nr 5, 7, 7a, 7b, 9, 11, 13 i 16, Chrobrego nr 2, 3, 5, 9, Tysiąclecia nr 78 i 80.


DĄB


Lista kandydatów na Radnych w wyborach do Rady Jednostki Pomocniczej nr 10 Dąb



Gdzie głosować?

1.Szkoła Podstawowa nr 19 przy ul. Agnieszki nr 2

Obwód nr 105 dla mieszkańców ulic: Agnieszki, Brzoskwiniowej, Bukowej, Dębowej nr parzyste od 58 do końca i nr nieparzyste od 57 do końca, Gruszowej, Jabłoniowej, Krzyżowej nr nieparzyste od 1 do końca, Morelowej, Szpitalnej, Ściegiennego nr parzyste od 68 do końca i Wiejskiej.

2.Przedszkole nr 27 przy ul. Ściegiennego nr 27

Obwód nr 106 dla mieszkańców ulic: Baildona nr parzyste od 2 do 24e i nr nieparzyste od 61 do 65, Błękitnej, Bożogrobców, Chorzowskiej nr parzyste od 72 do 158 i nr nieparzyste od 73a do 143, Cichej, Dobrej, Jasnej, Ściegiennego nr parzyste od 2 do 64a i nr nieparzyste od 1 do 29, Widok, Żelaznej nr nieparzyste od 1 do 17d i nr parzyste od 2 do 8 i Żmija.

3.Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 przy ul. Sportowej nr  29

Połączone w 1 obwód Obwody nr 107/108 dla mieszkańców ulic: Akacjowej, Bederowieckiej, Brackiej od 1 do 27, Chorzowskiej nr parzyste od 160 do 204b i nr nieparzyste od 145 do końca, Lipowej, Wąskiej, Złotej,  Dębowej nr parzyste od 2 do 56 i nr nieparzyste od 1 do 55, Sportowej, Studziennej, Węglowej i Źródlanej.


WEŁNOWIEC - JÓZEFOWIEC


Lista kandydatów na Radnych w wyborach do Rady Jednostki Pomocniczej nr 11  Wełnowiec – Józefowiec



Gdzie głosować?

1.Szkoła Podstawowa nr 17 przy ul. Dekerta nr 1

Połączone w 1 obwód Obwody nr 122/123 dla mieszkańców ulic: Alfreda, Pl. Alfreda, Bytkowskiej, Bytomskiej, Daszyńskiego, Dekerta, Gnieźnieńskiej, Jodłowej, Józefowskiej nr parzyste od 72 do końca i nr nieparzyste od 81 do końca, Karłowicza, Al. Korfantego nr parzyste od 150 do końca i nr nieparzyste od 145 do końca, Lasku Alfreda, Oświęcimskiej, Patalonga, Pietrusińskiego, Plater, Promiennej, Rożanowicza, Rzymełki, Strażackiej, Telewizyjnej i Walecznych.

2.Gimnazjum nr 9 przy ul. Krzyżowej nr 12

Połączone w 1 obwód Obwody nr 124/125/127 dla mieszkańców ulic: Kotlarza, Krzyżowej nr parzyste od 2 do końca, Mikusińskiego nr parzyste od 20 do końca i nr nieparzyste od 5 do końca, Mikusińskiego nr parzyste od 8 do 16c, Nowowiejskiego, Pl. Św. Józefa Robotnika, Szczecińskiej nr nieparzyste od 1 do końca oraz nr parzyste od 2 do końca, Ściegiennego nr nieparzyste od 31 do końca.

3.XIV Liceum Ogólnokształcące przy ul. Józefowskiej nr 32

Obwód nr 126 dla mieszkańców ulic: Cisowej, Jesionowej nr parzyste od 2 do końca, Józefowskiej nr parzyste od 2 do 54 i nr nieparzyste od 1 do 41, Konduktorskiej, Al. Korfantego nr parzyste od 114 do 148a i nr nieparzyste od 107 do 143, Kozioła, Modelarskiej, Norwida, Nowy Świat, Owocowej, Parku Wełnowieckiego, Rysia, Słonecznej nr nieparzyste od 1 do 37 i nr parzyste od 2 do 46.

4.Przedszkole nr 73 przy ul. Słonecznej nr 77a

Obwód nr 128 dla mieszkańców ulic: Energetyków, Słonecznej nr parzyste od 60 do końca i nr nieparzyste od 65 do końca.