10 października 2017
Gala Rozdania śląskich Słoneczników 2017
Konkurs Słoneczniki organizowany jest przez portal CzasDzieci.pl i nagradza perły śląskiej oferty wydarzeń dla dzieci.

statuetki.jpg 

 

Śląsk zdecydowanie rozpieszcza rodziców. Nie brakuje warsztatów, festiwali czy koncertów dla najmłodszych. Jednak jak odróżnić wydarzenia mało wartościowe od tych, które całym sercem tworzone są z myślą o dobru dziecka? Pytanie to stało się przyczyną powstania konkursu na najbardziej rozwojowe śląskie inicjatywy dla dzieci – Słoneczniki 2017, którego uroczysta gala rozdania nagród odbędzie się już 14 października o godz. 11.00 w Muzeum Śląskim w Katowicach (ul. T. Dobrowolskiego 1).  Poznamy wówczas wyniki głosowania rodziców oraz wyniki obrad jury konkursu.

Wszyscy chętni rodzice wraz z pociechami mogą wziąć udział w tym wydarzeniu. Wystarczy wysłać mejla z imieniem i nazwiskiem oraz dopiskiem „Śląska Gala - Słoneczniki 2017" pod adresem: biuro@czasdzieci.pl. Osoby, które otrzymają zaproszenie, zostaną powiadomione mejlowo.

Po Gali organizatorzy zapraszają wszystkich gości na słodki poczęstunek oraz bezpłatne zwiedzanie Muzeum Śląskiego.


Konkurs Słoneczniki organizowany jest przez portal CzasDzieci.pl i nagradza perły śląskiej oferty wydarzeń dla dzieci. Nominowane i nagradzane inicjatywy całym sercem tworzone są z myślą o dobru dziecka, jego wszechstronnym rozwoju i uśmiechu na twarzy. W każdej z kategorii – język, logika, sztuka wizualna, muzyka, ruch oraz przyroda  – przyznane zostaną Statuetki Złotych Słoneczników, czyli nagrody jury, składającego się z ekspertów w dziedzinie rozwoju i wychowania dzieci, oraz nagrody rodziców, przyznane za zdobycie największej liczby głosów w otwartym plebiscycie rodziców.