18 maja 2017
Szkolenie "Przedsiębiorcą być"
29 maja w godzinach 10.00-13.00 w Urzędzie Miasta Katowice przy ul. Francuskiej 70 w sali konferencyjnej na I piętrze.

TC TI przedsiebiorca byc KATOWICE MAJ 600x398.jpg

W dniu 29.05.2017r. w  godz.: od 10:00 do 13:00, w Urzędzie Miasta Katowice, przy ul. Francuskiej 70 (wieżowiec 12p.), w sali konferencyjnej na I piętrze odbędzie się szkolenie pn. "Przedsiębiorcą Być!". Urząd Miasta Katowice oraz Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości organizuje po raz  kolejny „Przedsiębiorcą Być!

„Przedsiębiorcą Być!", pod takim hasłem odbędą się warsztaty dla mieszkańców Katowic i okolic na temat wiedzy z zakresu szeroko rozumianej przedsiębiorczości, założeń związanych z założeniem oraz prowadzeniem działalności gospodarczej oraz dostępnych źródeł finansowania. 

Celem szkolenia pn. „Przedsiębiorcą Być” w dniu 29.05.2017 r. będzie pogłębienie, poszerzenie, zdobycie i utrwalenie wiedzy oraz praktycznych umiejętności z zakresu:

  • podstawowych przepisów, procedur związanych z prowadzeniem własnej firmy, 
  • dostępnych źródeł finansowania działalności gospodarczej,
  • form opodatkowania,
  • każdy z uczestników będzie mógł odbyć po szkoleniu bezpłatne konsultacje z ekspertami biznesowymi firmy TAX CARE dotyczące m.in. przygotowania biznesplanu, dotacji oraz innych ważnych elementów mających wpływ na prowadzenie działalności gospodarczej oraz generowane przychody,
  • uczestnicy będą mogli zasięgnąć informacji o instytucjach otoczenia biznesu w Mieście Katowice, wykazie lokali użytkowych do oddania w najem poza przetargiem oraz harmonogramie szkoleń i działań podejmowanych przez Referat Małych i Średnich Przedsiębiorstw.  

 Spotkanie to, poza dawką przydatnej wiedzy, jest również doskonałą okazją  do nawiązania relacji biznesowych, a także do weryfikacji i oceny prowadzonych dotychczas działań w biznesie.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już dziś do rejestracji online: https://fundacja.taxcare.pl/szkolenia/katowice-przedsiebiorca-byc-3/ lub Daria.Anders-Kowalczyk@katowice.eu

 
Udział w warsztatach jest bezpłatny w związku z czym liczba miejsc jest ograniczona!