18 maja 2017
NOWE TECHNOLOGIE I TRENDY W SOCIAL MEDIA – PROGRAM MŁODY PRZEDSIĘBIORCA W KATOWICACH
Akademia Marketingu i Sprzedaży to cykl pięciu warsztatów, który odpowiada na zgłaszane potrzeby małych i średnich firm na praktyczne podejście do tematu marketingu i sprzedaży.

NOWE TECHNOLOGIE I TRENDY W SOCIAL MEDIA – PROGRAM MŁODY PRZEDSIĘBIORCA W KATOWICACH

 

Jakie są obecnie najbardziej interesujące kategorie trendów w social media? Jak być na być na bieżąco i jak z nich korzystać w kontekście prowadzonego biznesu? Odpowiedzi na te i inne pytania uzyskają uczestnicy pierwszego warsztatu z cyklu Akademii Marketingu i Sprzedaży. Spotkanie, które realizowane jest w ramach Programu Młody Przedsiębiorca w Katowicach, odbędzie się już 25 maja w Regionalnej Izbie Gospodarczej przy ul. Opolskiej 15.

 

Akademia Marketingu i Sprzedaży to cykl pięciu warsztatów, który odpowiada na zgłaszane potrzeby małych i średnich firm na praktyczne podejście do tematu marketingu i sprzedaży. Akademia przedstawiać będzie użyteczne narzędzia i techniki z obu obszarów. Dzięki temu Młodzi Przedsiębiorcy – osoby w wieku do 35. roku życia, które prowadzą własny biznes nie dłużej niż 3 lata - otrzymają zestaw gotowych rozwiązań, które będą mogli wykorzystać w codziennej praktyce biznesu.

 

Najbliższe spotkanie poprowadzi Martyna Tarnawska – Digital Marketing Consultant w Socjomanii, firmie konsultingowo-szkoleniowej. W ramach swoich obowiązków konsultuje, szkoli i wspiera projekty strategicznie na etapie audytu, monitoringu i planowania komunikacji marki w kanałach digital. Uczestnikom przedstawi najnowsze trendy branżowe jak również  jak umiejętnie z nich korzystać i osiągać założone cele. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązują zapisy za pośrednictwem strony http://bit.ly/AMIS1_25052017.

 

Organizatorem Programu jest Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach. Więcej informacji dostępnych jest na stronie http://mlodyprzedsiebiorca.org/. Współorganizatorem Programu jest Miasto Katowice. Partnerami edycji są: TVP3 Katowice, Radio Eska, MamStartup.pl, Silesion.pl, YES for Europe, Socjomania, Business Link Katowice oraz agencja kreatywna kręci się!. 

 

O PROGRAMIE

Program Młody Przedsiębiorca jest to projektem skierowanym do Młodych Przedsiębiorców do 35. roku życia i prowadzących firmę nie dłużej niż trzy lata. Założeniem Programu jest współpraca środowisk gospodarczych z administracją samorządową na rzecz ludzi młodych i sektora MŚP               w Aglomeracji Śląskiej, ze szczególnym uwzględnieniem Młodych Przedsiębiorców. Naszym głównym celem jest dążenie do rozwoju kompetencji przedstawicieli młodego biznesu i integracji tego środowiska w celu ułatwienia przetrwania pierwszych lat prowadzenia własnego biznesu. Od 2014 roku odbyły się cztery edycje tej inicjatywy w Katowicach oraz jedna w Dąbrowie Górniczej.

 

O ORGANIZATORACH

Forum Młodych Przedsiębiorców Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach jest komisją Rady Izby, która koncentruje się na dążeniu do rozwoju kompetencji Młodych Przedsiębiorców               i integracji tego środowiska  w celu ułatwienia przetrwania pierwszych lat prowadzenia własnego biznesu. FMP jest organizatorem Programu Młody Przedsiębiorca w Katowicach i Dąbrowie Górniczej oraz działań skierowanych do osób planujących założenie firmy w niedalekiej przyszłości.

Od 2014 roku stanowi wyłączną organizację reprezentującą młodych przedsiębiorców z Polski w European Confederation of Young Entrepreneurs (EYEC)  z siedzibą w Brukseli. 

 

KONTAKT

Wiktoria Nycz, Koordynator ds. PR

wnycz@rig.katowice.pl | +48 691 949 220