19 grudnia 2016
Warsztaty z zakładania i finansowania własnej firmy "Przedsiębiorcą być!"
12 stycznia o godzinie 16.00 w Urzędzie Miasta Katowice (ul. Francuska 70)

Formalne aspekty zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, czy dostępne na rynku źródła finansowania to tylko niektóre tematy, jakie poruszane zostaną podczas warsztatów „Przedsiębiorcą być!". Spotkanie przy współpracy z Urzędem Miasta Katowice odbędzie się 12 stycznia o godz. 16.00  przy ul. Francuskiej 70. Wydarzenie jest organizowane w ramach ogólnopolskiej akcji „Twój biznes to Twoja Inicjatywa!", którego pomysłodawcą jest Fundacja Twoja Inicjatywa! - Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości.

„Przedsiębiorcą być!" to spotkanie, którego celem jest nie tylko edukacja osób w zakresie przedsiębiorczości, ale również skłanianie uczestników do odkrywania w sobie talentów, do prowadzenia biznesu. Prelegentami będą eksperci biznesowi z firmy TAX CARE – Mateusz oraz Przemysław Dudek, którzy prowadząc kilkugodzinne spotkanie postarają się wyjaśnić uczestnikom prawne formy zakładanych firm, wpływ tej formy na rozliczane podatki a także na rodzaj prowadzonej księgowości. Opowiedzą także czym są środki trwałe w firmie oraz udzielą informacji na temat praktycznych aspektów prowadzenia biznesu.

Spotkanie to, poza dawką przydatnej wiedzy, jest również doskonałą okazją  do nawiązania relacji biznesowych, a także do weryfikacji i oceny prowadzonych dotychczas przedsięwzięć.
A jeśli na działania brakuje nam funduszy to jest to idealne miejsce aby dowiedzieć się,
czy prowadzona przez nas działalność ma szasnę na dofinansowanie na start i rozwój w postaci kredytu, pożyczki a może dotacji unijnej.

Wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wiedzy w temacie przedsiębiorczości zapraszamy już dziś do rejestracji online:http://fundacja.taxcare.pl/wydarzenie/katowice-przedsiebiorca-byc/  

Udział w warsztatach jest bezpłatny w związku z tym liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej na stronie http://twoja-inicjatywa.pl  oraz Facebooku:

https://www.facebook.com/events/1802905833281070/

TC TI przedsiebiorca byc KATOWICE STYCZEN 600x398.jpg